مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فعال كردن HTML كل انجمن ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام .
من توي سايتم حدود 20 تا انجمن و حدود 300 تا زير انجمن دارم و تازه اديتور VB رو فعال كردم . از اونجايي كه بايد براي درست كاركردن اين اديتور HTML فعال باشه . چطوري ميتونم تمام انجمن ها و زير انجمن ها رو يك جا فعال كنم . چون بخوام هر انجمن رو باز كنم و تيك بزنم و ببندم فك كنم 1 روز طول بكشه .
انگار اينجا كسي نيست جواب ما رو بده يا ...............

ياد ايامي كه ........ Dodgy
امین جون نمیشه دیگه
شما میتونی 2 نفری این کار ر بکنی.
مثلا خودت از انجمن x تا y فعال کن
اون یکی مدیر از انجمن `x تا `y فعال کنه!
من با کاویان 1 بار این کار رو کردیم نهایتش 1 ساعت طول کشید!
درود
برای فعال کردن html در تمامی انجمن ها و زیر انجمن ها:

1- اجرای کوئری زیر:
کد:
UPDATE `mybb_forums` SET `allowhtml` = '1';
2- رفتن به مسیر زیر:
کنترل پنل مدیریت > ابزار و نگهداری > مدیریت کش > forums > بازسازی کش
(۱۳۸۸/۸/۲۳، ۰۰:۰۳:۰۷ صبح)Pars نوشته است: [ -> ]1- اجرای کوئری زیر:
کد:
UPDATE `mybb_forums` SET `allowhtml` = '1';

اين رو من نفهميدم Big Grin . چيكار كنم ؟
در phpmyadmin اجرا کنید.
به Php MyAdmin رفته و دیتابیس مورد نظر را انتخاب کنید و سپس در منوی بالایی به بخش Query رفته و کد زیر را در بخش SQL query on database وارد نمایید و بر روی گزینه Submit Query کلیک کنید ...

تمام شد !

کد php:
UPDATE `mybb_forumsSET `allowhtml` = '1'
خوب من هرجا خواستم سوالمو مطرح کنم گفت نمیشه موضوع جدید بزنم پس اینجا میپرسم
دوستان من از دیشب مای بی بی من قاطی کرده و هرچی پست مدیم به صورت html نشون میده هرکاری هم میکنم نمیتونم محلشو پیدا کنم تا درست کنمش ممنون میشم اگر شما بهم کمک کنین و بگین مشکل از کجاهستش...
(۱۳۸۹/۷/۱۳، ۱۵:۵۰:۳۳ عصر)persiavip نوشته است: [ -> ]خوب من هرجا خواستم سوالمو مطرح کنم گفت نمیشه موضوع جدید بزنم پس اینجا میپرسم
دوستان من از دیشب مای بی بی من قاطی کرده و هرچی پست مدیم به صورت html نشون میده هرکاری هم میکنم نمیتونم محلشو پیدا کنم تا درست کنمش ممنون میشم اگر شما بهم کمک کنین و بگین مشکل از کجاهستش...

سلام
کنترل پنل -تنظیمات -داخل کادر سرچ -عبارت html همه شون رو فعال می کنید
برای ارسال html باید متن انتخابی را به حالت html باشه و هنگام وارد کردن متن داخل کادر ارسال باید از تنظیمات ارسال تبدیل به html زده باشی
دوردHeart

من قبلا html رو فعال کردم حالا میخوام غیر فعال کنم از قسمت کوئری ، نسخه phpMyAdmin بروز شده و یه تغیراتی پیدا کرده و موقع اجرا این دستور پیغام "You have to choose at least one column to display" میده ستون allowhtm از قسمت Column انتخاب میکنم اما بازم همون پیغام و میده !!! چیکار کنمHuh
صفحه‌ها: 1 2