مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای LianPortal {اهدایی لیان پرتال}
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
درود.من با اجازه دوستان به ویبولتین منتقل شدم و به پاس کمک هایی که اینجا بهم شد ، قالب قبلی خودمو به Mybbiran و کاربرانش تقدیم می کنم.این قالب در واقع همون قالب Blaze هست که از ابتدا زیباسازیش کردم و کلیه کدها رو بازسازی کردم.امیدوارم لذت ببرید.Heart

[تصویر:  photos.png] نمونه :
پیوست شده است.
به همراه تصاویر گروه های کاربری+ PSD Heart
توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

ویرایش : هم اکنون نسخه جدید این قالب آماده شده است.در این نسخه مشکلات قبلی حل شده اند.(از قبیل ناسازگاری با پلاگین تشکر) . نسخه جدید در این تاپیک ..
و...
-قالب بسیار زیبای مجید آنلاین!

مدیران عزیز لطف کنید به بخش قالب ها منتقل کنید دیگه Blush
تشکر دوست عزیز اگه فایل psd لوگو هم بذاری عالی میشه Smile
سلام خدمت شما
سوالی که داشتم چون در مورد Mybb اطلاعاتم کمه میخواستم یه سوالی بپرسم که چرا من که قالب رو آپلود کردم نحوه نمایش پست ها اینجوریه .....
یعنی باید چی کار کنم که عکس آواتار بیاد سمت راست پست نه اون بالا
و این که چطوری میشه اون فایل که برای سایت مجید آنلاین هست که وضعیت کاربرها (مثلا در عکس ضمیمه شده زده مدیر کل سایت ) رو نشون میده مجا آپلود کرد و این که کجا باید ازشون استفاده کرد ؟

[تصویر:  4_19_2011_12_57_08_PM.gif]
نقل‌قول: سلام خدمت شما
سوالی که داشتم چون در مورد Mybb اطلاعاتم کمه میخواستم یه سوالی بپرسم که چرا من که قالب رو آپلود کردم نحوه نمایش پست ها اینجوریه .....
یعنی باید چی کار کنم که عکس آواتار بیاد سمت راست پست نه اون بالا

منم با این نطر شما موافقم ، چون هرچی جست و جو کردم نتیجه ایی پیدا نکردم . عزیزانی که میتونند راهنمایی کنند خیلی ممنون میشمHeart
- عمودي رو سرچ كنيد
- postbit_classic
(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۴:۳۰:۵۳ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]- عمودي رو سرچ كنيد
- postbit_classic
میشه یکم واضح تر بفرمایید

ممنون

(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۴:۴۹:۵۳ عصر)LionHeart نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۴:۳۰:۵۳ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]- عمودي رو سرچ كنيد
- postbit_classic
میشه یکم واضح تر بفرمایید

ممنون

آقا این پست رو واسه اون دسته از دوستانی که مثل من تازه کارن میزارم
طریقه عمودی کردن PostBit
http://community.mybbiran.com/thread-90.html
(۱۳۹۰/۱/۳۰، ۱۰:۳۰:۰۶ صبح)jafari52 نوشته است: [ -> ]تشکر دوست عزیز اگه فایل psd لوگو هم بذاری عالی میشه Smile

دوست گلم ، این هدر که میبینید توی عکس بصورت لوگوتایپ هست و PSD نداره.لوگوی شخصی طراحی کنید Blush
سه دکمه ایمیل/پیام خصوصی/سوابق مربوط به پست بیت رو هم می تونید با ویرایش دکمه های موجود توی فتوشاپ درست کنید .
فونت Yekan ،
نقل‌قول: و این که چطوری میشه اون فایل که برای سایت مجید آنلاین هست که وضعیت کاربرها (مثلا در عکس ضمیمه شده زده مدیر کل سایت ) رو نشون میده مجا آپلود کرد و این که کجا باید ازشون استفاده کرد ؟

کاربران و گروه ها -- > گروه های کاربری -- > گروه مورد نظر -- > تصویر گروه کاربری
فایلها رو توی یه پوشه توی images آپ کنید و آدرسش رو بهش بدید.Heart
کد امنیتی هنگام ثبت نام نشون داده نمیشه . چی کار کنم ؟

اینم عکسشlink
منم بگم دیگه سرچ
مشکل از پلاگین هاست
باید ببینید کودوم مشکل ساز هست و غیر فعالش کنید
منم بگم دیگه سرچ
مشکل از پلاگین هاست
باید ببینید کودوم مشکل ساز هست و غیر فعالش کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21