مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل کم شدن کاربر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام و خسته نباشید

من نیوک را به مای بی بی تبدیل کردم....

الان یه مشکل که دارم اینه من نزدیکه 22.891 کاربر دارم و همه امده و مشکل هم نیست

فقط توی ارسال پیام انبوه نشون نمیده هر چی میکنم

فقط اونا که تازه یعنی بعد از تبدیل ثبت نام کردن نشون میده و پیام انبوه ارسال میکنه

من میخوام برای همه کاربران بفرستمConfused کاربران که توی سایت میان و مشکل نیست

پس چرا نمیشه پیام انبوه ارسال کرد
والا چیزی که من میبینم اینه

کاربران انجمن 2,813 پست در 1,798 موضوع ارسال کرده اند.
انجمن دارای 458 کاربر ثبت نام کرده می باشد.
این سایت نیست عزیزم ...

یه سایت دیگه هست که از نیوک به مای بی بی تبدیل کردم همه چی اوکی هست

کاربران میتونن بیان سایت ولی پیام انبوه فقط به کاربرانی ارسال میشه که بعد تبدیل ثبت نام کردن
در "کنترل پنل مدیر کل > ابزار تعمیر و نگهداری" گزینه هایی برای بازشماری مجدد و مدیریت کش و... وجود دارد، امتحان کنید.
با سلام
من هم مشکلی دارم که تیترش با مشکل این دوستمون یکیه ولی محتواش متفاوته !
مشکل من اینه که هر چند وقت یکبار این آمار " کابران ثبت نام شده " که در پایین فروم نشون میده یکهو کم میشه . مثلا چند وقت پیش 180 تا بود یهو شد 41 دوباره که زیاد شد و رسید به 86 یکهو شد 47 . در ضمن نام کاربران در قسمت پنل مدیر کل هنوز هست ولی نمی شه به طور مستقیم بهشون دسترسی پیدا کرد . یعنی وقتی میای بری صفحه ی دوم لیست اعضا (توی پنل مدیر کل) یکهو با صفحهی فیلترینگ مواجه می شی .
می شه لطفا دوستان با تجربه تر راهنمایی کنن ؟
ممنون
آقا واسه آمار چی ؟
این آماره حسابی داره کفر منو در میاره . تازه امروز دیدم ارسالهای هر کاربر رو هم کمتر نشون می ده . در صورتی که تعداد پست های انجمن هنوز مصل قبله و هیچ پستی کم نشده !
یکی کمک کنه
سلام وخسته نباشیدبه همه
انجمن ماتقریبادیگه زمان زیادیم هست که راه افتاده ولی کاربرانمون خیلییییییییییییی کم هستن یعنی اصلاماهی یک بارم عضوجدیدنداریم مگه اینکه خودمون ادرس روبه یکی بدیم بیادعضوشه مشکل ازچیه؟؟؟؟
واینکه وقتیم توگوگل تاپیکاروسرچ میکنم اصلاانجمن ماتوشون نیست انگارثبت نشده.خواهش میکنم راهنمایی کنیدممنون
هیچکی نبودجواب ماروبده
لطفاراهنمایی کنیدکه مشکل کارم ازکجاست
فكر كنم سايت مپ ندارين درسته؟
فعاليت كاربرانتون هم اينجوري كه من ديدم تو بخش بحث و گفتگو انجام ميشه و بخشهاي ديگه كه كم هم نيستن خاك ميخورن
اگه سايت مپ ندارين پلاگينشو نصب كنين و تو webmaster tools گوگل معرفي كنيد
پمارش ارسالهاي بخش بحث و گفتگو هم برداريد كه پستهاشون شمرده نشه
چت باكس هم واسه همه در دسترس نذارين
مسابقه هم بذارين (با جايزه چشم گير) و فقط كسايي كه حداقل X تاپيك زدن رو بذارين شركت كنن شايد باعث بشه تاپيك بزنن و بعد تاپيكا ايندكس بشن و ورودي گوگل و عضويت زياد بشه
ببخشیدمتوجه این سایت مپ که میگیدنشدم
میشه دقیق توضیح بدیدکه چکاربایدبکنم
برنامه خاصیه که بایدنصب بشه؟؟
البته من زیادم ازنصب پلاگین سردرنمیارم
صفحه‌ها: 1 2