مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین موسیقی مورد علاقه MyMusic
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
درود خدمت دوستان،

آموزشهای مربوط به این پلاگین از تاپیک های :

http://community.mybbiran.com/thread-3726.html
http://community.mybbiran.com/thread-3259.html

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: موسیقی مورد علاقه MyMusic
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: ahmadb
[تصویر:  d.png] معرفی: 29th March 2011
آخرین به روزرسانی: 11th January 2012
[تصویر:  user.png] ترجمه: ---

[تصویر:  info.png] عملکرد: اضافه کردن موسیقی مورد علاقه کاربر به پست بیت و پروفایل

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=3174]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: ---
بابا دمت گرمممممممممممممممممممم ایوووووووووووووووووووووووووول خیلی کارت درسته

بابا تو دیگه کی هستی نمیدونی چقدر ذوق زدم کردی HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart: موفق باشی با مرام
خسته نباشی دوست عزیز ...
من نصب کردم ولی چیزی ندیدم !
پلیر باید تو پوشه مای بی بی قرار بگیره دیگه ؟
پس مشکل چیه ؟
بله ، پلیر باید توی فولدر مای بی بی باشه . بعد از نصب توی قسمت ویرایش پروفایل کابران دو تا فیلد اضافه میشه که نام موسیقی مورد علاقه و آدرس فایل موسیقی هست . هر کاربری که اونا رو وارد بکنه ، توی پست بیت براش پلیر میاد .
یعنی اگه بری تو پروفایل کاربر آهنگی که قرار میده رو میزاره یا تو
ست هایی که زده؟
یه سوال!!!!؟ میشه کاری کرد که فقط ایت امکان ر مدیر داشته باشند نه بقیه کاربرا
هم توي پست بيت و هم توي پروفايل پلير اضافه ميشه و در هر دو جا ميشه موزيكي كه كاربر قرار داده رو گوش كرد
(۱۳۹۰/۳/۱، ۲۱:۰۴:۱۲ عصر)harmoonica نوشته است: [ -> ]یه سوال!!!!؟ میشه کاری کرد که فقط ایت امکان ر مدیر داشته باشند نه بقیه کاربرا

متأسفانه فعلا این قابلیت وجود نداره !
(۱۳۹۰/۳/۲، ۰۱:۰۱:۰۴ صبح)ahmadb نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۳/۱، ۲۱:۰۴:۱۲ عصر)harmoonica نوشته است: [ -> ]یه سوال!!!!؟ میشه کاری کرد که فقط ایت امکان ر مدیر داشته باشند نه بقیه کاربرا

چطور وجود نداره؟
فعالش کن برای خودت آهنگ انتخاب کن بعد متغیرش رو از داخل قالب بخش پنل کاربری بردار!!!!Big Grin
(۱۳۹۰/۳/۲، ۱۰:۰۴:۵۸ صبح)arakueed نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۳/۲، ۰۱:۰۱:۰۴ صبح)ahmadb نوشته است: [ -> ]

چطور وجود نداره؟
فعالش کن برای خودت آهنگ انتخاب کن بعد متغیرش رو از داخل قالب بخش پنل کاربری بردار!!!!Big Grin

اینم حرفیه CoolWinkBig Grin
فقط نباید متغیر رو حذف کنید ، باید اون دو تا فیلد رو غیر قابل ویرایش کنید تا دیگه کاربرا نتونن تغییر بدن

(۱۳۹۰/۳/۲، ۱۰:۴۰:۲۲ صبح)1STAR نوشته است: [ -> ]اولین نفری که این پلاگین رو نصب کرد من بودم واقعا عالیه بدونه هیج ایرادی کاری میکنه
خیلی سالاری ahmadb عزیز
اون یوز بدبخته استقلال که بن شده من بودم Big Grin

فقط میشه پلیری که تو رو آپلود کردم حذف کنم یه پلیر دیگه با همون نام جایگزینش کنم؟

هر پلیری رو نمیتونید جایگزین کنید ، باید روش کار پلیر و روش گرفتن پارامترهاش مثل همین باشه ، اما میتونید جایگزین کنید ، اگه کار کرد که چه بهتر ، وگرنه مشکلی پیش نمیاد و دوباره با پلیر اصلی جایگزین کنید .
کسی چند تا پلیر خوب سراغ نداره که جواب بده؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7