مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین سایت مپ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
با درود
یه سوالی از دوستان دارم
آیا دوستان برای ساخت سایت مپشون از این پلاگین استفاده میکنن

http://mods.mybboard.net/view/google-seo

اگه کسی استفاده کردن ممنون میشم راهنمایی کنه ( پلاگین کار میکنه )
سپاس
آره منهم خیلی مشتاق این پلاگین هستم
اگه کسی میدونه راهنمائی کنه
منم همین دوخواست رو دارم Heart
کسی راهنمایی نمیکنه ؟ Sad
نقل‌قول: با درود
یه سوالی از دوستان دارم
آیا دوستان برای ساخت سایت مپشون از این پلاگین استفاده میکنن

http://mods.mybboard.net/view/google-seo
آقای ماتریکس ..
من دو پلاگین سایت مپ و گوگل seo رو دیشب دانلود کردم .
این پلاگین که شما لینکش رو گزاشتین مخصوص seo هستش ولی موضوع شما سایت مپ هستش که پلاگین مخصوصش این هست . Sitemap Generator 1.4.0RC2 که می تونید از پیوست دانلود کنید .
من الان می خوام نصبشون کنم .
اگر به نکته ی خاصی رسیدم می گم .
Undecidedدرود .
از اونجایی که قرار بود اگر به نکته ی خاصی برخوردم ،بگم .
متاسفانه پلاگین سایت مپ برای نسخه ی 1.4.11 ناسازگار می باشد .
اگر نسخه ی سازگار پیدا کردید حتما معرفی کنید .
(۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۹:۵۲:۵۴ عصر)terminator3000 نوشته است: [ -> ]Undecidedدرود .
از اونجایی که قرار بود اگر به نکته ی خاصی برخوردم ،بگم .
متاسفانه پلاگین سایت مپ برای نسخه ی 1.4.11 ناسازگار می باشد .
اگر نسخه ی سازگار پیدا کردید حتما معرفی کنید .

خوب دوست عزیز من تو تاپیکش مطالعه کردم ظاهرا برای مای بی بی ورژن 14 کلٱ سازگاره فقط باید این کارو انجام بدی پوشه پلاگینو باز کن فایلشو با notpad به این سورت ویرایش کن در یکی از خط هاش "compatibility" => "1402" وجود داره که باید چون از نسخه 1.4.11 استفاده میکنی(دقت کن ورژن نسخت تو صفحه اول کنترل پانل مدیریت نمایش داده میشه اون عددو بدون ممیز بنویس) اونو به 1411 تغییر بدی ( برای پیدا کردنش ctrl+f رو بزن و 1402 رو تایپ کن درست میره روی دستوری که گفتم) من ویرایش شده این فایلو هم میزارم (بالایی هارو برا آموزش گفتم)
موفق باشی

من خودم نصب نکردم اگه راضی بودی بگو تا من و کاربرای دیگه هم استفاده کنیم پلاگین مفیدیه)
دوست خوبم ، من انجام دادم ، بله مشکل سازگاری حل می شه و با فعال کردن پلاگین هم یک لینک سایت مپ در پایین صفحه ی اول قرار می گیره ..
که به Url/sitemap.xml لینک می خوره ، که خالیه !
البته به نظرم می شه یه سایت مپ xml براش ساخت که گوگل یا بعضی نرم افزار ها این کار رو می کنن ولی در این صورت این پلاگین معنا نداره !
من دوباره سایت مادر رو چک کردم و کلی اصلاحیه برای پلاگین داده بودن که کد های داخل task باید تغییر کنه که بررسی می کنم .Cool
(۱۳۸۹/۱/۱۲، ۰۱:۲۷:۱۲ صبح)terminator3000 نوشته است: [ -> ]دوست خوبم ، من انجام دادم ، بله مشکل سازگاری حل می شه و با فعال کردن پلاگین هم یک لینک سایت مپ در پایین صفحه ی اول قرار می گیره ..
که به Url/sitemap.xml لینک می خوره ، که خالیه !
البته به نظرم می شه یه سایت مپ xml براش ساخت که گوگل یا بعضی نرم افزار ها این کار رو می کنن ولی در این صورت این پلاگین معنا نداره !
من دوباره سایت مادر رو چک کردم و کلی اصلاحیه برای پلاگین داده بودن که کد های داخل task باید تغییر کنه که بررسی می کنم .Cool

بله

اولش خالیه ولی تو تاپیکش توضیح داده که در بخش انجمن ها و ارسال ها در کنترل پانل یک پانلی (سمت راست) ایجاد میشه که از اونجا میتونی دستور ایجاد سایت مپ رو به طور جداگانه هم برای انجمن ها و هم سایر زیر مجموعه ها اجرا کنی لطفا اونجارم چک کن
صفحه‌ها: 1 2 3