مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبایRisen Gloss - RED
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پوسته زیبایRisen Gloss - RED
درود

پوسته راست چین شده Risen Gloss - REDمحصول مای بی بی ایران MybbIran

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: Risen Gloss - RED
[تصویر:  user.png] تهیه کننده:
[تصویر:  d.png] معرفی: 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی:---
راست چین کننده پوسته: jalal.m

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[attachment=455]

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.
درود آقا این تم نیاز به ویرایش مجدد داره رویه IE ارور میده
متاسفانه بیشتر سازندگان فقط روی فایرفاکس تست می کنند.Huh
(۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۶:۲۶:۳۴ عصر)Kevin نوشته است: [ -> ]متاسفانه بیشتر سازندگان فقط روی فایرفاکس تست می کنند.Huh

عزیز امکان اصلاحش هست آخه خیلی تم زیبایی من چند وقتی ازش استفاده کردم.اگه براتون امکان داره این کار رو برای بنده حقیر انجام بدین تا آخر عمر مدیونتون میشم ممنون عزیز.مشکلش تویه هدرش هستHeartHeart
دوست گرامی
از دوست عزیمان اراک استار بخواین براتون درستش کنه و ایرادشو برطرف کنه
موفق باشید
سلام آقا من با هدر این قالب مشکل دارم.مسیر قالب رو هم رفتم و عکس مورد نظر رو روی هاست آپ کردم ولی جواب نمیده میشه راهنمایی بکنین ممنون میشم
به احتمال زیاد مشکا از کش شدن عکس رو سیستم هست من بعضی موقع ها این مشکل رو دارم هیدر رو عوض می کنم ولی انگار همون قبلی هست

تو فایر فوکس با

ctrl+f5

بیشتر موقع ها حل میشه
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۱:۴۸:۰۸ عصر)plus نوشته است: [ -> ]به احتمال زیاد مشکا از کش شدن عکس رو سیستم هست من بعضی موقع ها این مشکل رو دارم هیدر رو عوض می کنم ولی انگار همون قبلی هست

تو فایر فوکس با

ctrl+f5

بیشتر موقع ها حل میشه

عزیز عکس کش نمیاد اصلا عکسی نمیاد
درود
راحت ترین راه: لینک تصویر مورد نظر خود را روی تصویر هدر این قالب (در پوشه تصاویر این قالب) آپلود کنید. دقت کنید که فرمت ها یکی باشد و عکس جدید جایگزین عکس قبلی شود.
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۲:۲۷:۳۴ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]درود
راحت ترین راه: لینک تصویر مورد نظر خود را روی تصویر هدر این قالب (در پوشه تصاویر این قالب) آپلود کنید. دقت کنید که فرمت ها یکی باشد و عکس جدید جایگزین عکس قبلی شود.
عزیز من هرچی توی پوشه ایمیج دنباله هدر گشتم چیزی پیدا نکردم.
صفحه‌ها: 1 2