مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چه فروشگاهی بزنیم خوبه؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام

پیشاپیش عید همگی دوستان مبارک باشه و ایشالا سال خوبی در پیش داشته باشید

دوستان و اساتید محترم

میخواستم نظرتون رو درباره ی فروشگاه اینترنتی و اینکه موضوعش چی باشه بدونم

دوتا حالت هست

یکی اینکه فروشگاه اینترنتی رو فقط مخصوص شهر خودمون بزنیم و فقط توی شهر خودمون فعالیت بشه که میخوام بدونم چی بزنیم بهتره

دوم اینکه توی کل ایران باشه و چی بزنیم بهتره

تمام جوانب هم در نظر بگیرید که مهمتریناش ایناست

+ امکان فیل... شدن صفر باشه . یعنی هیچ ربطی به هیچ قانونی نداشته باشه و گیر ندن

+ سود بالا با دردسر کم داشته باشه

+ هر کسی بتونه بفهمه این فروشگاه ما هدفش چیه و مشتری روزانه براش زیاد باشه

+ بشه باهاش نون زن و بچه رو در آورد Big Grin

+ نیاز به وقت زیادی برای آپدیت و... نداشته باشه

و مواردی که میدونید خوبه

من بررسی کردم توی گوگل که مینویسی فروشگاه اولین چیزایی که میاد ایناست

1- فروشگاه اینترنتی کتاب
2- .... فیلم
3- .... موبایل
4- کفش
5- لباس
6- گیتار
7- ساعت

پس ملت ما بیشتر دنبال اینا هستن

نظر شما چیه؟
خوب با اون جوانبی که شما در نظر گرفتید، بزارید من حقوقم رو بیارم تقدیم شما کنم؟Sleepy دردسرش کمتر از فروشگاهه!
خوب دوست من اگر بزنی توی هدف اینا که گفتم مهیا نمیشه؟حالا اونا هم نه به نظر شما چی بزنیم خوبه؟

hamidtbt

بیا تو انجمن من مه مخصوص فروشگاه های اینترنتی هستش
با سلام
ببخشید من یک سوال داشتم
این مواردی که شما گفتید
1- فروشگاه اینترنتی کتاب
2- .... فیلم
3- .... موبایل
4- کفش
5- لباس
6- گیتار
7- ساعت
میخواین از کجا گیر بیارید ؟
منم چون تو فکر یک فروشگاه بودم قبلا
با تشکر

hamidtbt

منظورشون اینکه میخوان اینه که میخوان با یکی از این محصولات که فروش خوبی داره شروع کنند.

اما اگر میخواین فروشگاه بزنید قدم اول کیفیت و بسته بندی خوب کالا + تبلیغات موثر.

همچنین سیستم های پرداخت آنلاین و خرید پستی باعث میشه مشتری اطمینان بیشتری کنه مخصوصا سیستم خرید پستی
(۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۰۲:۰۸:۲۰ صبح)zesht نوشته است: [ -> ]با سلام
ببخشید من یک سوال داشتم
این مواردی که شما گفتید
1- فروشگاه اینترنتی کتاب
2- .... فیلم
3- .... موبایل
4- کفش
5- لباس
6- گیتار
7- ساعت
میخواین از کجا گیر بیارید ؟
منم چون تو فکر یک فروشگاه بودم قبلا
با تشکر

کتاب که اصلا" نمیشه چون سایت های کتاب اینقدر زیاد شدن که کسی نمیتونه بره سمتش
فیلم هم احتمال فیل... زیاده و منبعش هم یه اینترنت پر سرعته و علی یارت
کفش هم بهترین کار اینه که تشریف ببرید تبریز و کفشهای چرم رو مفت بخرید و بزارید 2 برابر بفروشید
لباس هم تبریز منبع خوبیه ولی بندر هم جنس های مختلف با قیمت ها باور نکردنی میارن
گیتار رو نمیدونم
ساعت هم که منبع خاصی نمیشناسم

نه دوستان من میگم اینا الان تو بورس جستجوی کاربرای ایرانی قرار دارن

آخه گوگل بر این اساس حدس میزنه که کی بیشتر چی رو سرچ کرده بعد که شما می نویسید فروشگاه و یه اسپیس میزنید اون اینا رو میچینه جلوتون که خودش حدس زده.

این یه روش برای پیدا کردن خیلی چیز های پر طرفدار توی اینترنته.

ممنون hamidtbt عزیز. فکر کنم توی سایت شما بیشتر جای این بحث باشه.

عطر و ادکلن از همه بهتره
دوستان یک سوال هم من داشتم
الان مدیته میخوام یک فروشگاه بزنم من (برای فروش بازی های کامپیوتری و پک نرم افزارهای کاربردی)
حالا مشکلم اینه که من هاستم گیگفا هست و رایگان فکر کنم اگر مارکت سنتر نسخه ی طلائی نصب کنم بهش گیر میدن
حالا میخواستم از شما بپرسم که من چه سیستم فروشگاه سازی نصب کنم که حرفه ای باشه و سیستم خرید اینترنتیش برای کارتهای عضو شتاب هم فعال باشه(کلا چیزایی که لازمه رو داشته باشه من که نمیدونم)
و مهمتر از همه گیگفا بهش گیرنده یهو اکانتمو ببنده
اگر لینکش هم بزارید ممنون میشمBlush

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۴:۳۳:۰۰ عصر)persiavip نوشته است: [ -> ]دوستان یک سوال هم من داشتم
الان مدیته میخوام یک فروشگاه بزنم من (برای فروش بازی های کامپیوتری و پک نرم افزارهای کاربردی)
حالا مشکلم اینه که من هاستم گیگفا هست و رایگان فکر کنم اگر مارکت سنتر نسخه ی طلائی نصب کنم بهش گیر میدن
حالا میخواستم از شما بپرسم که من چه سیستم فروشگاه سازی نصب کنم که حرفه ای باشه و سیستم خرید اینترنتیش برای کارتهای عضو شتاب هم فعال باشه(کلا چیزایی که لازمه رو داشته باشه من که نمیدونم)
و مهمتر از همه گیگفا بهش گیرنده یهو اکانتمو ببنده
اگر لینکش هم بزارید ممنون میشمBlush

دوست عزیز اوالا اصلا نال شده نصب نکنید . برای اینکار حتما یه هاست خریداری کنید. دو ما شما هر فروشگاه سازی را بخرید باید با بانک قرار داد ببنید و ار طریق اون فروشگاه ساز ماژول مربوطه را دریافت کنید . و اگر میخواهید بدون بانک باشه بهتیرن راه سیستم زرین پال هست . که یه سیستم واسطه هست که ابتدا پول واریز میشه به زرین پال و طی زمانی مشخصی که تو قرار داد ذکر شده پول واریز میشه به حساب شما البته 3 درصد هم کم میکنه فکر کنم اگه اشتباه نکنم 3 تا 5 روز باید باشه بازم تو سایتشون نگاه کنید. و برای قرار بستن هم هیچ هزینه ای لازم نیست

و برای فروشگاه ساز میتونید از ورد پرس هم استفاه کنید و قالب فروشگاهی روش نصب کنید . البته مارکت ساز را هم پیش نهاد میکنم خیلی سیستم قوی هست
صفحه‌ها: 1 2 3