مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چه سایت هایی ف-یل-تر میشن ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
با سلام
می خواستم بدونم چه سایت هایی فیلتر میشن یا چه مطالبی ؟
مثلا اگه من تو انجمنم فیلم خارجی برای دانلود بذارم فیلتر می کنن ؟
در نهایت کل سایت ها یک روزی برای تمام ایرانیان فیــلتر میشوند.

یک روزی یه نفر خودش رو داخل زندانی انداخت و در زندان رو قفل کرد بعد گفت یکی منو بیاره بیرون.خودشون رو هم فیلتر میکنند.
آره - چنین محتوایی یعنی دانلود فیلم و سریال ها بدون مجوز فیلتر خواهد شد
میشه کامل اون سایت هایی که فیلتر میشن دسته بندی کنید ؟
من تو گوگل سرچ کردم چیزه حاصی پیدا نکردم
http://samandehi.ir

برید در این سایت و قوانین جرائم رایانه ایی رو مطالعه کنید
توی ساماندهی دامین خود را ثبت کن....

و از سایت خود ..موزیک ..فلیم...vpn اینجور چیز ها را بردار تا دیگه فیلتر نشی

وقتی توی ساماندهی ثبت کنید .. در صورت که توی سایت شما یه چیز هست که باعث میشه سایت شما فیلتر بشه

ساماندهی برای شما ایمیل ارسال میکنه که این نوشته یا مطلب را از سایت خود بردارید

و 24 ساعت وقت میده برنداشته شد .. باز فیلتر میشهTongue
معمولا سایت هایی که دارای فیلم و سریال خارجی باشن و یا فیلم ایرانی رو واسه دانلود بزارن و عکس های بازیگران زن و مرد خارجی - عکس های سک(سی - موزیک ایرانی خارجی - ویدئو - وی پی ان - فیلتر شکن - و ... فیل،تر میشن
یه روش ابتکاری برای جلوگیری از فیلتر شدن توسط ربات های فیلترینگ وجود داره که این از یک تجربه شخصی یکی از دوستانم هست.
1.جلوگیری از جستگو توسط موتور های جستجو
2.جلوگیری از خواندن مطلب برای افراد میهمان در سایت.
اگر از این 2روش استفاده کنید موتور های جستجوی فیلترینگ امکان تشخیص و فیلتر کردن سایت شما رو نداره مگر اینکه به طور مستقیم از سایت شما شکایت بشه و سیستم فیلترینگ بطور اختصاصی سایت شما رو فیلتر کنه
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۵:۲۴:۵۸ عصر)ali_hidden نوشته است: [ -> ]یه روش ابتکاری برای جلوگیری از فی ل تر شدن توسط ربات های فی ل ترینگ وجود داره که این از یک تجربه شخصی یکی از دوستانم هست.
اگر از این 2روش استفاده کنید موتور های جستجوی فی ل ترینگ امکان تشخیص و فی ل تر کردن سایت شما رو نداره مگر اینکه به طور مستقیم از سایت شما شکایت بشه و سیستم فی ل ترینگ بطور اختصاصی سایت شما رو فی ل تر کنه

اينجوري كه بازديد ها از نصف هم كمتر ميشه!
فكر نكنم راهكارهاي خيلي خوبي باشن.

در كل خطرناك ترين كار نوشتن و انتشار مطالب و عكس هاي غير اخلاقي و انتشار فايل هايي كه قانون كپي رايت دارن، مثل موزيك، فيلم و ... Big Grin

و در كل با اين روند جالب روزي همه فيلتر ميشيم. اگه تموم فعاليتهامون هم روي مطالب مذهبي باشه! Wink
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۵:۲۴:۵۸ عصر)ali_hidden نوشته است: [ -> ]یه روش ابتکاری برای جلوگیری از فی ل تر شدن توسط ربات های فی ل ترینگ وجود داره که این از یک تجربه شخصی یکی از دوستانم هست.
اگر از این 2روش استفاده کنید موتور های جستجوی فی ل ترینگ امکان تشخیص و فی ل تر کردن سایت شما رو نداره مگر اینکه به طور مستقیم از سایت شما شکایت بشه و سیستم فی ل ترینگ بطور اختصاصی سایت شما رو فی ل تر کنه

توصیه میکنم هرگز اینکار رو انجام ندید

اصلا از این موارد استفاده نکنید چون درجا فیلتر خواهید شد و هیچ توفیری هم نداره

فکر نکنید به همین سادگی هست که شما فیلترینگ رو دور بزنید

صفحه‌ها: 1 2 3