مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ایران توییت ، توییتر ایرانی - شبکه اجتماعی ایرانیان irantwitt.com
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
وبسایت ایران توییت به آدرس irantwitt.com راه اندازی شد . و میتوانید جایگزین خوبی برای سایت twitter در ایران باشد . در حال حاضر با آدرس های irantwitt.ir - irantwitt.org - irantwitt.net و irantwitt.com میتوانید واربد این شبکه مجازی شوید . و صاحبان وبلاگ ها و وبسایت ها نیز میتوانند با ابزارک ایران توییت آخرین توییت های خودشان را در سایت یا وبلاگ خود نمایش دهند ...

[تصویر:  trd2rvd7ifvddo84bxx.png]

هر شخص یا گروه یا وبسایتی میتواند اکانت شخصی یا عمومی خود را در ایران توئیت بسازد و یا گروه شخصی برای خود ایجاد کند ....

ايران توييت يک ميکروبلاگِ چند رسانه‌ايِ مبتني بر وب است که کاربران آن مي‌توانند يک ارسال با طول 1000 کاراکتر بهمراه تصوير، ويدئو، لينک و فايل داشته و با دنبال کردن کاربرانِ شبکه، افکار و نظرات خود را با سايرين به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ايجاد يک شبکه يا گروهِ اختصاصي قادر به ارتباط با يکديگر و اطلاع رساني بوده و به کمک تکنولوژي آر‌اِس‌اِس مي‌توانند تازه ترين‌هاي سايت را پيگيري نمايند. ايران توييت توسط هر وسيله‌ي متصل به اينترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذير است!

به امید روزی که وبسایت های ایرانی جایگزین سایت های خارجی شوند ....

برای ورود به ایران توییت (توییتر ایرانی) اینجا کلیک کنید
من سال پیش خواستم چنین چیزی رو درست کنم اما متاسفانه مجوز ندادن بهم
یعنی برای شبکه اجتماعی با این عنوان دامنه بهم ندادن
خوشحالم که شما براساس مراوده هایی که داری به این افتخار بزرگ دست پیدا کردی
امیدوارم موفق و سربلند باشی
من به زور از وزارت ارشاد دامنه Mellat-forum.ir در گرفتم !

دوستان کسی هست که حمایت کنه و با هم یه وب سایت بزنیم ؟؟؟