مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: گوگل سئو بدبختم کرد!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
وای دوستان لطفا یکی به من کمک کنه.
اومدم گوگل سئو نصب کنم فایل .htaccess که تو روت بود رو حذف کردم چون داخلشو نگاه کردم دیدم 5 خط کد نامشخصه فکر کردم مهم نیست بعد فهمیدم منظور این فایل نبوده فایل داخل پوشه .htaccess به نام txt.htaccess بوده بعد گوگل سئو رو نصب کردم اصلا انجمن بالا نمیاد میتونید خودتون امتحان کنید ولی پنل ادمین رو میاره!
حالا میخوام ببینم مشکل اینکه انجمن بالا نمیاد از این فایل .htaccess توی روت سایته که من حذفش کردم یا از جای دیگست.
خواهشا کمک کنید انجمنم داغون شدهSadSadSad
دوست عزیز من اینو نمیدونم ، ولی اگه میشه صندوق دریافتتون رو خالی کنین تا پ خ که میخوام بفرستم بیاد بهتون !!

دوستان هر کی بلده بکمکه به این دوستمون !!
یه فایل .txt با همون نام htaccess ایجاد کنین و کد زیر که میدم رو اونجا بزنین ببینین درست میشه !

ولی اطمینان نمیدما Sad

کد php:
Options -MultiViews +FollowSymlinks -Indexes

#
# If mod_security is enabled, attempt to disable it.
# - Note, this will work on the majority of hosts but on
#   MediaTemple, it is known to cause random Internal Server
#   errors. For MediaTemple, please remove the block below
#
<IfModule mod_security.c>

# Turn off mod_security filtering.

SecFilterEngine Off

# The below probably isn't needed, but better safe than sorry.

SecFilterScanPOST Off
</IfModule>

#
# MyBB "search engine friendly" URL rewrites
# - Note, for these to work with MyBB please make sure you have
#   the setting enabled in the Admin CP and you have this file
#   named .htaccess
#
<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine on
    RewriteRule 
^forum-([0-9]+)\.htmlforumdisplay.php?fid=$[L,QSA]

RewriteRule ^forum-([0-9]+)-page-([0-9]+)\.htmlforumdisplay.php?fid=$1&page=$[L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?tid=$[L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-page-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?tid=$1&page=$[L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-lastpost\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=lastpost [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-nextnewest\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=nextnewest [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-nextoldest\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=nextoldest [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-newpost\.htmlshowthread.php?tid=$1&action=newpost [L,QSA]

RewriteRule ^thread-([0-9]+)-post-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?tid=$1&pid=$[L,QSA]

RewriteRule ^post-([0-9]+)\.htmlshowthread.php?pid=$[L,QSA]

RewriteRule ^announcement-([0-9]+)\.htmlannouncements.php?aid=$[L,QSA]

RewriteRule ^user-([0-9]+)\.htmlmember.php?action=profile&uid=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?calendar=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=yearview&calendar=$1&year=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)-month-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?calendar=$1&year=$2&month=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-year-([0-9]+)-month-([0-9]+)-day-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=dayview&calendar=$1&year=$2&month=$3&day=$[L,QSA]

RewriteRule ^calendar-([0-9]+)-week-(n?[0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=weekview&calendar=$1&week=$[L,QSA]

RewriteRule ^event-([0-9]+)\.htmlcalendar.php?action=event&eid=$[L,QSA]

<
IfModule mod_env.c>

SetEnv SEO_SUPPORT 1

</IfModule>
</
IfModule>

#
# If Apache is compiled with built in mod_deflade/GZIP support
# then GZIP Javascript, CSS, HTML and XML so they're sent to
# the client faster.
#
<IfModule mod_deflate.c>

AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript text/css text/html text/xml
</IfModule

ممنون یاسر جان.
ولی من قبل از اینکه این فایل txt.htaccess رو دستکاری کنم انجمن باز بالا نمیومد فکر کنم مربوط به تغییرات دیگه مثل فایل فانکشن باشه یا همون فایله که حذفش کردم.
بدبختی اینه که بکآپ هم گرفتم ولی روی یک غفلت پاک شد
شنیدی میگن هروقت یه چیزی رو انتظار نداری سرت میاد حالا جریان ماستSad
خواهش میکنم یکی کمک کنه این انجمنم درست بشهUndecided
صندوق پیام هامم خالی کدم هرچی پاک میکردم باز مینوشت پره دیدم میرفتن تو سطل زباله رفتم از اونجا پاک کردم درست شدBig Grin
من كه الان ندونستم كدوم فايل رو حذف كردين !
از كجا حذف كردين ؟
:d
ببین یاسر جان این فایل txt.htaccess توی یه پوشه هست بنام htaccess
ولی این فایل که من حذف کردم توی روت سایته یعنی کنار این پوشه htaccess نه داخلشConfused
تو این فایله یه سری اطلاعات درباره هاستم بود پسورد و نام کاربری و اینا که حذفش کردم دیگه بالا نیومد البته شاید مشکل از اینجا نباشه نمیدونمن گیج شدم. سایر دوستان هم که دریغ از یه راهنمایی واقعاSad
برای چندمین بار میگم خواهشا کمکم کنید

hamidtbt

فایل فانکشن مروبوط به ورژن خودت جای گزین گزین پلاگینم غیرفعالش کن
درضمن فایل htaccess.Txt تو بسته نصب مای بی بی هستش
گوگل سئو خیلی مزخره
از نقشه سایت استفاده کنید
از سایت اصلی مای بی بی دانلود کنید و فروم خودتون رو در گوگل ثبت کنید ... طریقه نصبش هم در فروم گفته شده
شما با گوگل سئو وقتی یه تغییر کوچکی در مطلب خودتون ایجاد کنید دیگه واسه جستجوگر ناشناخته میشه
نقشه سایت ساده مای بی بی خیلی بهتر از گوگل سئو هست

hamidtbt

منم موافقم. در ضمن از پلاگین حامد قهرمانی هم استفاده کنید. پلاگین اصلی باید یکم تغییرات توش بدید اگه بلد هستید که هیچ در غیر اینصورت از پلایگن حامد قهرمانی استفاده کنید
من فانکشن اصلی مای بی بی رو جایگزین کردم درست شد ممنون از همه.
ولی تو رو خدا یه راهی برای سئو. شدنم تو گوگل بگید حتی یه مطلبم تو گوگل از من ایندکس نشده
نقل‌قول: منم موافقم. در ضمن از پلاگین حامد قهرمانی هم استفاده کنید. پلاگین اصلی باید یکم تغییرات توش بدید اگه بلد هستید که هیچ در غیر اینصورت از پلایگن حامد قهرمانی استفاده کنید
این پلاگین کجاست ادرس میدیBlush

hamidtbt

باید بخریش

لینک