مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل اجرا نشدن بازی ها در سایت !!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مشکل من اینه که وقتی پلاگین بازی رو نصب میکنم بازی ها تو سایت اجرا نمیشن و فقط یه صفحه سفید نمایش داده میشه. تصویر زیر همه چی رو نشون میده.

[تصویر:  45190111674544102060.jpg]

این رو هم بگم که نسخه قبلی رو پاک کردم و نسخه جدید رو هم نصب کردم ولی باز هم همین مشکل رو دارم . این مسئله خیلی برام مهمه. ممنون میشم کمکم کنید ...
تو تاپیک مشکل در پلاگین بازی این مسئله رو عنوان کردم ولی کسی جوابگو نشد مجبور شدم این تاپیک رو ایجاد کنم
باز هم کسی نیست جواب بده !!!!!!!!!!11
من با این مشکل بزرگ چی کار کنم ؟

SadSadSadSadSadSadSadSadHuhHuh:hu::
واقعاً کسی نیست که جواب این مشکل رو بدونه ؟!!!!!!!!!!!!!
من حدود 30 تا پلاگین رو انجمنم نصب کردم و تو این کار حسابی کار بلد شدم ولی واقعاً نمی دونم با این مشکل چی کار کنم Exclamation . !!!!!!!
آقایون مهندسین یه توجه کوچولو هم به ما داشته باشین HuhHuhHuh
SadSad

?????????????????????
ممنون از این همه پشتیبانی
دوست عزیز، لطفا این همه پست اسپم نزنید...
شما دیروز سوالتون رو پرسیدید و منتظر باشید که یکی از مدیران یا اعضای سایت، پاسختون رو بدهند...
در ضمن، با نصب کردن 39 تا پلاگین، هیچ کسی کاربلد نمیشه، مگه همه چی فقط پلاگینه؟
لطفا صبر کنید...
عزیز من شما که به مشکل نخوردی ببینی من چی میگم ، اگه کاربرای انجمن شما هم کلی پیغام اعتراض آمیز به شما بدن و از اجرا نشدن بازی های سایت شکایت کنند و شما نتونید کاری انجام بدید اونوقت میفهمید من چی میگم. جالب تر اینکه من نمی دونم شما مدیر ، ناظم و یا داروغه سایت مای بی بی ایران هستید ؟!!! چرا به جای کمک کردن به بقیه ازشون ایراد می گیرید؟!!! ؛ من امیدوار بودم که یه مدیر این پست های به ظاهر اسپم رو ببینه شاید بتونه راه حلی واسه مشکلم پیدا کنه . این تاپیک رو هم واسه این که کاربلد بودن خودم رو به رخ کسی بکشم ایجاد نکردم فقط منظورم اینه که بعد از نصب کلی پلاگین به خیلی از خم و چم های کار آشنا هستم اما از پس این مشکل بر نیومدم و فکر می کنم که مشکل از پلاگین نباشه .
اگه اطلاعاتی در این زمینه ندارید پس این تاپیک به شما مربوط نمیشه و دخالت نکنید و در صورت رفع مشکل بنده می تونید از این تاپیک به عنوان آموزش استفاده کنید.
جواب شما رو تو یه پست دیکه هم دادم چند مدت بود فایل فلش اصلا اجرا نمیشد مشکل هم از بازی نبود.الان درسته.