مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین My Advertisements
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: تبلیغ در هیدر،بین پستها و فوتر
[تصویر:  user.png] نویسنده: Pirata Nervo
[تصویر:  user.png] ترجمه: ترجمه نشده
نحوه کار: یه گزینه به اسم My Advertisements در ابزار تعمیر و نگهداری اضافه میشه در این قسمت هم بروی Advertisements کلیک می کنی فیلد اول نام تبلیغه، فیلد دوم توضیحات تبلیغ، فیلد سوم تعیین گروههای کاربری واسه مشاهده تبلیغاته، فیلدچهارم زمان انقضای این تبلیغه و در فیلد zone مکان تبلیغ رو مشخص می کنی و در قسمت Advertisements کد تبلیغتو میذاری!

[تصویر:  photos.png] نمونه: تبلیغ در فوتر از انجمن خودم:

مرسی...
خیلی خوبه
نمی خوای اینو منتقل کنید!!!
میشه بگید دقیقا این پلاکین چیکار میکنه و از کجا تنظیم میشه؟؟؟
من که رفتم توش هیچ محلی برای نوشتن تبلیغ و ... ندیدمHuh
توی تصویر مشخصه! یه گزینه به اسم My Advertisements در ابزار تعمیر و نگهداری اضافه میشه در این قسمت هم بروی Advertisements کلیک می کنی اون فیلدها رو پر می کنی و توی قسمت zone مکان تبلیغ رو مشخص می کنی و در قسمت Advertisements کد تبلیغتو میذاری!
نقل‌قول: توی تصویر مشخصه! یه گزینه به اسم My Advertisements در ابزار تعمیر و نگهداری اضافه میشه در این قسمت هم بروی Advertisements کلیک می کنی اون فیلدها رو پر می کنی و توی قسمت zone مکان تبلیغ رو مشخص می کنی و در قسمت Advertisements کد تبلیغتو میذاری!
ممنون بابت توضیحت عزیزم
خوب یک نکته:
به نظرم همین توضیحات رو به پست اولت هم اضافه کنی خیلی خوب میشه چون شاید یکی همه عکس ها رو نبینه و سوال براش پیش بیاد[تصویر:  victory.gif]
آقا این منتقل نمیشه!!
# انتقال داده شد #
من یه مشکل دارم
بعد از نصب کل انجمنم وسط چین شده و کل نوشته ها اومده وسط چکار کنم منظم بشه ؟

ضمنا یه مشکلی هم که داره حروف فارسی رو به صورت ؟؟؟؟؟ نشون میده
1- دستکاری قالب کردید

2- از تبدیل کردن به UTF-8 استفاده کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5