مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین نقشه سایت برای تمام موتورهای جستجو
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام

همانطور که تمامی وبمسترها اطلاع دارند ، بازدید کننده تاثیر زیادی در روند کار هر فرومی داره که باعث انتقال انرزی به مدیریت و همچنین باعث پیشرفت فروم در زمینه دنیای مجازی میشه

از همین رو 2 پلاگین google seo و sitemap وجود دارد

پلاگین google seo به همراه کامل آموزش نصب ، با تلاش و لطف دوستان در مای بی بی ایران قرار داده شده است اما پلاگین sitemap چون یک پلاگین حساس و بسیار وقت گیر است متاسفانه به دلایلی در مای بی بی گذاشته نشده است

شما توسط این پلاگین تمامی صفحات سایت خود را بدون داشتن حتی کوچکترین دانشی نصبت به الگوریتم های هسته معرفی می کنید

این پلاگین این دسترسی رو به شما میده که گوگل یا هر سایت دیگری زیر و بم سایت شما رو به عنوان یک حرفه ای بشناسه ، به همین منظور این پلاگین قدرتمند ترین پلاگین مای بی بی است

این پلاگین توسط حامد رامزی عزیز دست خوش تغییراتی شده است - قیمت این پلاگین 15000 تومان با قفل می باشد که مخصوص استفاده یک سایت است

کاربرانی که متقاضی دریافت این پلاگین هستند به صورت پیام خصوصی من را با خبر کنند
اگر می خواهد بازدید کننده های سایتتون چند برابر بشه و مطالبتون در گوگل ایندکس بشه حتما این پلاگین رو نصب کنید
اسمش چیه ؟
sitemap.xml
بنظر شما یه کم گرون نیس ؟
مدونم که ارزشش بیشتر از ایناست اما خوب درآمد اصلی یه طراح پلاگین از تعداد فروش هست نه فی خالص . مثلا اگه 10 تومن بود 20 نفر بیشتر خرید می کردن و جای 5 تومن رو پر می کرد این خریدا.البته با این دیدگاه میگم که بنظرم خیلی از کاربرای اینجا رو هاست رایگان کار می کنن و معنیش اینه که .....
اول از همه بابت نظرتون ممنون

اما خدائیش اگه از ارزش و تاثیر این پلاگین باخبر بودید اون وقت شاید میگفتین 15 تومن هم کمه - وبمستر مطلب توی فرومش میزاره که چی ؟! که بازدید کننده جذب کنه - شاید یکی از دلایل پیشرفت ، گذاشتن مطالب به روز و تک باشه اما این به تنهایی کافیه ؟! قطعا خیر ، باید از پلاگین هایی مانند برچسب ، نقشه سایت و .. استفاده کرد تا مطالب برای جستوگرها بهینه بشه

وظیفه من بود که چنین پلاگینی رو به دوستان معرفی کنم برای پیشرفت فروم های مای بی بی در دنیای مجازی - دیگه صلاح خویش رو خسروان دانند
میتونید توی این سایت http://www.xml-sitemaps.com بدون هیچ هزینه ای وب سایت خودتون رو برای موتور های جست و جو بهینه کنید

رایگانه رایگان
به نظر من 15 هزار رو باید به کسی بدیم که پلاگین رو ساخته نه برای دستکاری کنندش
هزينه رو براي نصب و پلاگين مي گيرن بالا نوشته شده پلاگين حساسي هست اين سايت هم نقشه سايت درست مي كنه كه محدوديت 500 ادرس رو داره البته ميشه دادن ادرس هاي انجمن هاي مختلف حد اكثر استفاده رو ازش برد لينك زايد هم زياد داره نقشه اي كه درست مي كنه
به احتمال مزايايي زياده داره كه اين قيمت پيشنهاده شده Wink

hamidtbt

سلام.

من سایت مپ ساختم و وقتی به گوگل سایت مپ را معرفی میکنم به sitemap-details میروم و این خطا ها را در صفحه به من نشان میده لطفh اگه کسی هست راهنمایی کنه. ( در تصیور نگاه کنید )

[تصویر:  12967468011.jpg]
من تصویر شما رو ندیدم اما لینک های شما رو گوگل به احتمال زیاد یافت نکرده

plus عزیز گفت - این یه پلاگینه خیلی حساسه - زمانی که این پلاگین رو گذاشتم اصلا باور نمیکردم استقبال اینقدر بد باشه - شما همتون اول به قیمت نگاه می کنید اما اصلا از مزیت های این پلاگین باخبر نیستید

این پلاگینی که دوست عزیزمون بالا معرفی کردن محدودیت داره و همچنین نقشه فروم مشا رو درست بهینه نمیکنه - یعنی چی ؟! یعنی اینکه لینک های خالص مطالب شما رو مشخص نمیکنه و به جستجوگرها معرفی نمیکنه -اگه ساده بگم شما اگه توی فرومتون مثلا هزار تا مطلب باشه فقط 100تا رو به گوگل ایندکس میکنه و لینک های مخرب هم در لیست قرار میده

وگرنه این پلاگین که در سایت مادر هم هست - میشه رایگان رفت دانلود کرد - اما وقتی 15 تومن هزینش اعلام شده قطعا یه چیزی هست - والا دیگه نمیدونم چی بگم - شما به جای اینکه قاشق رو مستقیم توی دهنتون کنید و پیشرفت فوق العاده ایی توی فروم داشته باشید اما دارید به خودتون سختی میدید

در ضمن این پلاگین که معرفی کردم به صورت روزانه سایت آپدیت میشه
الان فروم من 3000 لینک به گوگل شناخته شده که بیش از 500 صفحه قانونی به گوگل معرفی کردم

دیگه عرضی ندارم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14