مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یکی بیاد منا قانع کنه(برم ویبولتین یا نه ؟؟)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
والا چند روز تو فکر اینم که برم ویبولتین
میخوام کم کم برم دنبایل یه هاست وارز و انجمنما ویبول کنم
نمیدونم چکار کنم
از یه طرف نمیخوام از مای بی بی جدا بشم

میشه دوستان یکم منا قانعم کنند
خیلی دهنم مشغول
خدا عمرتون بده
برا چی میخوای انجمن نال نصب کنی وقتی میتونی همین رایگان رو داشته باشی ؟؟ نال نصب میکنی بعدش هزار تا دردسر. به نظرم همین مای بی بی رو نصب کن میخوای هم شبیه وی بی بشه یا قالب وی بی رو روش نصب کن یا شبیه وی بیش بکن. به نظرم همین مای بی بی رو نگه دار تا اینکه بری نال شده نصب کنی. اگر هم میتونی وی بی اصل بخری به نظرم وی بی رو نصب کن که خریدش اصلاً ارزش نداره.

موفق باشید.
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۴۲:۵۵ عصر)Mr.Pooya نوشته است: [ -> ]برا چی میخوای انجمن نال نصب کنی وقتی میتونی همین رایگان رو داشته باشی ؟؟ نال نصب میکنی بعدش هزار تا دردسر. به نظرم همین مای بی بی رو نصب کن میخوای هم شبیه وی بی بشه یا قالب وی بی رو روش نصب کن یا شبیه وی بیش بکن. به نظرم همین مای بی بی رو نگه دار تا اینکه بری نال شده نصب کنی. اگر هم میتونی وی بی اصل بخری به نظرم وی بی رو نصب کن که خریدش اصلاً ارزش نداره.

موفق باشید.

آخه حالا سایت خودم که هیچ
یه انجمن میخوام برای دانشگاه درست کنم که دیگه دانشجوها دست از سر فیس بوک بردارند و بیاند توی انجمن خود دانشگاه
دوست دارم امکانات جانبی بالا باشه
مثلا مای بی بی آلبوم نداره
گروه نداره
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۴۷:۲۹ عصر)S-ARM نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۴۲:۵۵ عصر)Mr.Pooya نوشته است: [ -> ]برا چی میخوای انجمن نال نصب کنی وقتی میتونی همین رایگان رو داشته باشی ؟؟ نال نصب میکنی بعدش هزار تا دردسر. به نظرم همین مای بی بی رو نصب کن میخوای هم شبیه وی بی بشه یا قالب وی بی رو روش نصب کن یا شبیه وی بیش بکن. به نظرم همین مای بی بی رو نگه دار تا اینکه بری نال شده نصب کنی. اگر هم میتونی وی بی اصل بخری به نظرم وی بی رو نصب کن که خریدش اصلاً ارزش نداره.

موفق باشید.

یه انجمن میخوام برای دانشگاه درست کنم که دیگه دانشجوها دست از سر فیس بوک بردارند و بیاند توی انجمن خود دانشگاه
گروه نداره

مطمين باش كه كسي به گرد پاي سايت هايي مثل فيس بوك هم نميرسه.
به نظر من اگه ميخواي براي جداكردن از فيس بوك انجمن راه بندازي اصلا منصرف شو Wink
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۵۰:۳۶ عصر)FireFOX نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۴۷:۲۹ عصر)S-ARM نوشته است: [ -> ]

موفق باشید.

گروه نداره

مطمين باش كه كسي به گرد پاي سايت هايي مثل فيس بوك هم نميرسه.
به نظر من اگه ميخواي براي جداكردن از فيس بوك انجمن راه بندازي اصلا منصرف شو Wink

حالا نه به اون شدت
ولی کلا امکانات مای بی بی یکمی کمه

از قديم گفتن همون قدر كه پول ميدي آش ميخوري.
انجمن ساز رايگان همينش هم از سرمون زياديه. Tongue
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۵۵:۴۶ عصر)FireFOX نوشته است: [ -> ]از قديم گفتن همون قدر كه پول ميدي آش ميخوري.

درسته
حق با شماست

از یه طرف
مای بی بی رو دوست دارم+ پشتیبانیشم + مای بی بی رو خوب تو دستمه و توش مبتدی نیستم + ادیتور هم که دیگه داره + چون خودم دانشجو نرم افزارم یکم میخوام قانون کپی رایت رو رعایت کنم Big Grin

و از طرف دیگه

ویبولتین امکانات داره + مفتیش که هست + امکانات اضافی داره + ملت با ویبولتین آشنا هستند و . . .

حالا یکی بیاد منا قانع کنه
خدا عمرش بده
سلام عزیزم

البته شما حق دارید که از حداکثر امکانات استفاده کنید اما بگذار من تجربه خودم را بگم که در ویبولتین شروع کردم با هزینه زیاد به انجمن ساختن که حتی یکماه نشده پشیمان شدم و دوباره با هزینه ای انجمن رو انتقال دادم مای بی بی، الان که مابی بی کار می کنم می بینم قدرت مدیریت و جذب سیستم و کلا قالب های مای بی بی بیشتره.

در ضمن شما می تونید در همین مای بی بی بمانید و قالبی مانند ویبولتین داشته باشید...اگر قالب های غیررایگان را ببینید دو تا قالب هست که امکاناتش مانند ویبولتین است(البته نه همه امکانات)

موفق باشی
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۰:۴۱ عصر)حسین پور نوشته است: [ -> ]سلام عزیزم

البته شما حق دارید که از حداکثر امکانات استفاده کنید اما بگذار من تجربه خودم را بگم که در ویبولتین شروع کردم با هزینه زیاد به انجمن ساختن که حتی یکماه نشده پشیمان شدم و دوباره با هزینه ای انجمن رو انتقال دادم مای بی بی، الان که مابی بی کار می کنم می بینم قدرت مدیریت و جذب سیستم و کلا قالب های مای بی بی بیشتره.

در ضمن شما می تونید در همین مای بی بی بمانید و قالبی مانند ویبولتین داشته باشید...اگر قالب های غیررایگان را ببینید دو تا قالب هست که امکاناتش مانند ویبولتین است(البته نه همه امکانات)

موفق باشی

راستی
من فقط قالبا مای بی بی رو میپسندم
اصلا از قیافه ویبول بدم میاد
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۷:۰۰:۱۴ عصر)S-ARM نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۶:۵۵:۴۶ عصر)FireFOX نوشته است: [ -> ]از قديم گفتن همون قدر كه پول ميدي آش ميخوري.

درسته
حق با شماست

از یه طرف
مای بی بی رو دوست دارم+ پشتیبانیشم + مای بی بی رو خوب تو دستمه و توش مبتدی نیستم + ادیتور هم که دیگه داره + چون خودم دانشجو نرم افزارم یکم میخوام قانون کپی رایت رو رعایت کنم Big Grin

و از طرف دیگه

ویبولتین امکانات داره + مفتیش که هست + امکانات اضافی داره + ملت با ویبولتین آشنا هستند و . . .

حالا یکی بیاد منا قانع کنه
خدا عمرش بده

منظورتون از نسخه مفتي ويبولتين نسخه تقلبيشه ديگه؟؟!!Undecided. Confused
صفحه‌ها: 1 2 3