مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نصب مای بی بی رایگان برای اعضا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام.
اعضای عزیز مای بی بی که هنوز انجمنشون رو نصب نکردن یا نمیدونن نصب کنن من به طور رایگان براشون نصب میکنم.
البته هرچند کار سختی نیست ولی برای بعضیها کار سختیه.فقط شما فایل های مای بی بی رو آپلود کنید،یک دیتابیس بسازید و اطلاعات دیتابیس +آدرس انجمن (اگه ساختن دیتابیس رو نمیدونید یوزر و پسورد پنل)رو برام پی ام کنید من براتون نصب میکنم.البته باید شما به نکات زیر توجه کنید:

هیچوقت و به هیچ وجه کپی رایت مای بی بی ایران رو پاک نکنید.AngryAngel
سعی کنید همیشه از پارسی ساز اصلی مای بی بی استفاده کنید.
من از مای بی بی ای که نصب کردم پشتیبانی نمیکنم.نصب قالب و پلاگین و ... به عهده خودتون هستشCool
من به هیچ وجه مسئولیت مشکلات بعد از نصب از جمله(هک و ...) رو به عهده نمیگیرم!Angry
اگه من وارد پنلی بشم اطلاعاتشو از ذهنمو کامپیوترم پاک میکنم.پس مطمئن باشید دیگه مشکلی براتون پیش نمیاد.
اگر از گیگفا استفاده میکنید از طریق این لینک میتونید مای بی بی رو به سرعت انتقال بدید.Rolleyes
دوستان دیگر هم در نصب همکاری کنید.Angel

نکته:من الان رو وی بی هستم و مای بی بی نیستم.برای نصب به من ایمیل بزنید نصب میشه براتون.Wink
admin@persianloox.ir
مبارکه
آقا یه مردونگی کن واسه من نصب کن بیچاره شدم نمیتونم نصب کنم آیدی کجاست پی ام بدمSad
duste aziz etelaate lazem ro bezar payame khususie man ta nasb konam barat.
واسه منم نصب کن
پ.خ کردم
(۱۳۸۹/۱۱/۳، ۲۱:۲۸:۲۸ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]مبارکه

ببخشید چی مبارکه
آقا منم هستم کمک خواستین بمنم بگین منم نصب میکنم با شرایط آقای لرد سعید

اگه خواستین منم کمک میکنم البته اگه قابل دونستین
این تالار هیچگونه مسئولیتی در قبال تالار های نصب شده نداره !
چه مشکل امنیتی داشته باشن!
چه مشکل اساسی و ....
کلا این گونه تایپیک ها مورد تایید این سایت نیست

من كلا نصب و انتقال براي اعضاي MyBBIran رو انجام دادم و خواهم داد ، جايي پستي نذاشتم براي اين كار ، اما كاربران تازه وارد كه ميان و درخواست كمك براي انتقال يا نصب دارن ، براشون انجام مي دم ، در كل اين كارها رو براي مشتريانم انجام مي دم ، اما براي MyBBIran هر كاري از دستم بر بياد انجام مي دم .

قرار هست كه براي تازه كار هاي MyBBIran يك سرويس از 250MB تا 1GB براي 6 ماه به صورت رايگان در اختيار قرار بديم ، البته تو حجم و اين چيز ها مساله اي نيست ، فقط كمي اين روز ها سرم واقعا شلوغ هست و بعد از 13-12 به بعد اين كار رو عملي و سرويس رو فعال مي كنم كه با كدي كه در اختيار كاربران قرار مي دم سرويس به صورت آنلاين براشون فعال مي شه ، اين با پلن هاست استاندارد ما يكي هست و هيچ فرقي در فضا و پهناي باند يا بقيه امكانات در اون وجود ندارد .

(۱۳۹۰/۴/۶، ۲۱:۱۵:۵۵ عصر)Behr☺uz نوشته است: [ -> ]این تالار هیچگونه مسئولیتی در قبال تالار های نصب شده نداره !
چه مشکل امنیتی داشته باشن!
چه مشکل اساسی و ....
کلا این گونه تایپیک ها مورد تایید این سایت نیست

براي كساني كه نصب يا انتقال انجام دادم كلا بعد از نصب بهشون گفتم كه رمز عبور و دسرسي ها رو درست كنن ، رو اين قضيه هم تاكييد بسيار زيادي داشتم ، دوستان زيادي هستن ، اما در كل پيشنهاد من اين است كه يك بخش براي نصب و يا انتقال در MyBBIran درست بشه كه كاربران به راحتي و اطمينان خاطر در انجمن خودشون رو به رايگان برپا كنند ،
منم برای نصب همکاری میکنم!