مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پک 113 مدال زیبا و متحرک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3

hamidtbt

سلام .

پک زیبا مدال برای پلاگین مدال که بصورت متحرک می باشد. فرقش با قبلی ها که من خودم داشتم این بود که هممتحرک هست هم بصورت دونه دونه و نیازی نیست شما اون را با فوتوشاپ از عکس جدا کنید.

اینم تعدادی از مدال ها در عکس

img]http://up.iranblog.com/images/vnkjucfb4dgi5ur25xe.gif[/img]
[تصویر:  t90v852fpetviz72ge7l.gif]
[تصویر:  6vx5w9q09dw5pjc67t6.gif]
[تصویر:  w5brevx5pk15hy8eh31l.gif]
[تصویر:  hf587dn31brucln7v5.gif]

اینم لینک دانلود.

لینک دانلود

درود بر شما پارسی زبانان.

درود.

بسیار سپاس گذارم.
داداش قربونت پلاگینش کو

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۰۲:۱۶:۲۸ صبح)alimasumi نوشته است: [ -> ]داداش قربونت پلاگینش کو

عضو وی آی پی بشو تا بتونی پلاگین را دریافت کنی.این فقط مدال هاش هست که من گذاشتم چون دیدم نیست برای عموم گذاشتم.

البته اگه امکانش هست تو پیوست قرار داده بشه بهتره چون من وقتی خواستم ارسال کنم این پست را پیوست ها برام فعال نبود و ممکن هست این لینک پاک بشه چون از آپلود سنتر رایگان گذاشتمش.
سلام.
ببخشید اینجا مطرح می کنم میدونم جاش اینجا نیست ولی.
این VIP چیه ؟؟ چطور میشه عضوش شد ؟؟

ممنون
یه سوال فنی دارم.
آیا پلاگینی هست یا مای کدی که وقتی رو مدال میری زیرش بنویسه عنوان مدال رو یا جزئیات دریافتش رو ؟
خیر
نقل‌قول: پک زیبا مدال برای پلاگین مدال که بصورت متحرک می باشد. فرقش با قبلی ها که من خودم داشتم این بود که هم متحرک هست هم بصورت دونه دونه و نیازی نیست شما اون را با فوتوشاپ از عکس جدا کنید.
نقل‌قول: البته اگه امکانش هست تو پیوست قرار داده بشه بهتره چون من وقتی خواستم ارسال کنم این پست را پیوست ها برام فعال نبود و ممکن هست این لینک پاک بشه چون از آپلود سنتر رایگان گذاشتمش.
لینک دانلود
با سلام و تشکر خدمت حمید خان آقا این لینک خراب شد یعنی فیلتر شده
دوستان اگر امکانش هست لطفا یکی لینک سالم این مدال های متحرک رو برامن بزاره من الان چندین وقته دنبالشم اما متاسفانه این لینک فیلتر شده و جایه دیگه ای هم نیافتم[تصویر:  139fs108574.gif]

hamidtbt

اینم لینک دانلود البته چون نمیتوتم توی این بخش پیوستش کنم لینک مستقیم میزارم

[تصویر:  vnkjucfb4dgi5ur25xe.gif]
[تصویر:  t90v852fpetviz72ge7l.gif]
[تصویر:  6vx5w9q09dw5pjc67t6.gif]
[تصویر:  w5brevx5pk15hy8eh31l.gif]
[تصویر:  hf587dn31brucln7v5.gif]
لینک دانلود

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۹:۲۳:۵۱ عصر)newman2006 نوشته است: [ -> ]جیگر همش تو کار سرور فی ل تری ، اینم پورتش بسته است .Blush

درسته شیلتر نیست
صفحه‌ها: 1 2 3