مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین دادن رتبه مثبت و منفی به پست ها و تاپیک ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
با این پلاگین جدید mybb 1.6 میتونید به پست ها تاپیک های کاربران رتبه های مثبت و منفی بدید
مانند شکل زیر :

[تصویر:  ttdesnlqttdh4av48pc.jpg]

برای مشاهده دمو کلیک کنید Rolleyes

ابتدا فایل هایی را که دانلود کردید در پوشه های خود آپلود کنبد و سپس پلاگین را نصب کرده و تنظیمات پلاگین را از پیکر بندی انجام دهید

سپس به کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب ها - قالبهای گروه بندی نشده و headerinclude رفته و کدهای زیر را پیدا کنید

کد php:
{$stylesheets

و بالای آن اضافه کنید :
کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thumbspostrating.js?ver=1600"></script><link type="text/css" rel="stylesheet" href="{$mybb->settings['bburl']}/css/thumbspostrating.css" /> 

و سپس به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
<div class="post_body" id="pid_{$post['pid']}"

و بالای آنها اضافه کنید :
کد php:
<div class="float_right">{$post['tprdsp']}</div

ذخیره کنید .
---------------------------
و در آخر به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit_classic رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
{$post['message']} 

کد php:

ذخیره کنید .

منبع : تالار گفتگوی ایرانیان Shy
ممنون بابت پلاگین مفیدتون من در به در دنبال این پلاگین بودم Big Grin
اما یه مشکل خیلی کوچیک داره که باید حل بشه:
وقتی که فایلارو رو هاست آپ کردید کارایی که میگمو انجام بدید:
inc - plugins - thumbspostrating.php رو باز کنید و خط 99 که میشه title رو به شکل زیر تغییر بدید.
کد php:
        'title'         => 'گروه های کاربری'
این پلاگین واسه نسخه 1.4 وجود داره؟
sghم من هم همین مشکل رو دارم error میده...!!!
(۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۱۶:۱۴ عصر)™IRAN FORUM نوشته است: [ -> ]با این پلاگین جدید mybb 1.6 میتونید به پست ها تاپیک های کاربران رتبه های مثبت و منفی بدید
مانند شکل زیر :

[تصویر:  ttdesnlqttdh4av48pc.jpg]

برای مشاهده دمو کلیک کنید Rolleyes

ابتدا فایل هایی را که دانلود کردید در پوشه های خود آپلود کنبد و سپس پلاگین را نصب کرده و تنظیمات پلاگین را از پیکر بندی انجام دهید

سپس به کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب ها - قالبهای گروه بندی نشده و headerinclude رفته و کدهای زیر را پیدا کنید

کد php:
{$stylesheets

و بالای آن اضافه کنید :
کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thumbspostrating.js?ver=1600"></script><link type="text/css" rel="stylesheet" href="{$mybb->settings['bburl']}/css/thumbspostrating.css" /> 

و سپس به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
<div class="post_body" id="pid_{$post['pid']}"

کد php:

ذخیره کنید .
و در آخر به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit_classic رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
{$post['message']} 

کد php:

ذخیره کنید .

منبع : تالار گفتگوی ایرانیان Shy

Smile

اینا رو که همه رو خود شخص باید اضافه کنه پس چرا اسمش رو گذاشتین پلاگین ؟ Smile یک افزونه (هیچ تفاوتی نمیکند چه افزونه ای باشد) به این معنی هست که با فعال شدن آن کوچکترین خط و یا متن مرتبط با php و یا فرمت پلاگین بهش اضافه نشه.

موفق باشید.

qashqaie

توی فایلهای که باید آپلود بشه یک فایل هست که تو پوشهای به نام css است.اما من تو هاستم پوشه ای با این نام ندارم که بخوام این فایل رو اونجا آپلود کنم.
میشه بگید جای این پوشه کجاس؟
با توجه به چیزی که دوست عزیزمون گفته باید تو root باشه اما اونجا همچین چیزی نیست!!!

zohair

(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۴:۰۵:۴۷ عصر)qashqaie نوشته است: [ -> ]توی فایلهای که باید آپلود بشه یک فایل هست که تو پوشهای به نام css است.اما من تو هاستم پوشه ای با این نام ندارم که بخوام این فایل رو اونجا آپلود کنم.
میشه بگید جای این پوشه کجاس؟
با توجه به چیزی که دوست عزیزمون گفته باید تو root باشه اما اونجا همچین چیزی نیست!!!
خب دوست خوبم وقتی نیست ، شما خودت بساز دیگه ... همین پوشه موجود رو آپلود کن توی روت

یکی از مشکلاتی که داره اینه که هرکسی که یه پست میده خودش میتونه به خودش امتیاز بده. Confused
کسی راه حلی برای این موضوع نداره.
و البته یه چیز دیگه که میشه این کادر دورشو برداشت و فقط اون علامتاش بمونه؟؟؟Huh
(۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۰۹:۵۰ عصر)parsilu نوشته است: [ -> ]ممنون بابت پلاگین مفیدتون من در به در دنبال این پلاگین بودم Big Grin
اما یه مشکل خیلی کوچیک داره که باید حل بشه:
وقتی که فایلارو رو هاست آپ کردید کارایی که میگمو انجام بدید:
inc - plugins - thumbspostrating.php رو باز کنید و خط 99 که میشه title رو به شکل زیر تغییر بدید.
کد php:
        'title'         => 'گروه های کاربری'

سلام
خط 99 برای من همینطوریه ولی خطا میده...

چی کارش کنم؟؟؟

متن خطاش:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ')' in D:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\MSWorld\inc\plugins\thumbspostrating.php on line 99
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7