مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: vb Nulled or Mybb
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
همه می دانند که vb بهترین انجمن ساز موجود است اما خوب پولی بودنش باعث شده تا عده ای مانند من و شما دنبال سیستم های رایگان در این زمینه باشیم و چه بهتر از Mybb

اما مسئله ای که در اینجا هست این است که هم vb Nulled وجود دارد و هم هاست وارز و بنابراین می توان بدون پرداخت هزینه از vb استفاده نمود

سوال من این است که با این وضع استفاده از vb چه مزایایی نسبت به vb Nulled دارد
لطفا دلایل کارشناسی و قانع کننده و بدون تعصب ارایه نمایید تا من نسبت به انتخاب Mybb مطمئن تر از قبل شوم و خدای ناکرده در آینده از این بابت حسرت نخورم
درود
شما می توانید در هاست وارز خود از تمام امکانات وی بی نال شده مثل نسخه اصلی آن استفاده کنید و خیالتان راحت باشد.
اینکه شما از چه انجمن سازی استفاده می کنید کاملا سلیقه ای هست.
منم میتونم از وی بی نال شده استفاده کنم اما ترجیح می دم از مای بی بی استفاده کنم.
تصمیم با شماست.
(۱۳۸۸/۶/۳۱، ۲۲:۱۰:۱۸ عصر)salehi56 نوشته است: [ -> ]همه می دانند که vb بهترین انجمن ساز موجود است اما خوب پولی بودنش باعث شده تا عده ای مانند من و شما دنبال سیستم های رایگان در این زمینه باشیم و چه بهتر از Mybb

اما مسئله ای که در اینجا هست این است که هم vb Nulled وجود دارد و هم هاست وارز و بنابراین می توان بدون پرداخت هزینه از vb استفاده نمود

سوال من این است که با این وضع استفاده از vb چه مزایایی نسبت به vb Nulled دارد
لطفا دلایل کارشناسی و قانع کننده و بدون تعصب ارایه نمایید تا من نسبت به انتخاب Mybb مطمئن تر از قبل شوم و خدای ناکرده در آینده از این بابت حسرت نخورم
سلام دوست عزیزم!
موضوع جالبی را طرح نمودید، و همچنان دوست ما پارس جواب جالب هم ارائه دادند.
ولی اگر میشه کمی واضحتر صحبت کنند که به چه دلایلی مای بی بی را انتخاب باید کرد؟
ببینید میگن که.
خشت اول که بنهد معمار کج ، تا ثریا می رود دیوار کج.
اگر شما از وی بی نال استفاده کنید اومدیمو فردا هاست های وارز هم ازبین رفتند و مجبور شدند سایت شما رو ببندند اون وقت انجمن شما با بیش از 20000 پست چی میشه؟
اون وقت باید یقه کی رو گرفت؟