مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته photoshop blis
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با عرض ارادت و سلام
میخواستم یکی از بزرگواران که تخصص فارسی سازی پوسته ها رو دارن این پوسته رو واسم فارسی کنند و در اختیار دوستان بذارن به نظر من خیلی قشنگه حالا دیگر نظر دوستان چی باشه Blush

از اینجا دانلود کنید

دانلود buttons از اینجا
اینم نمونه ای از دموی قالب

http://photoshopbliss.info/forums/
اگه کسی نیست من دارم اینو فارسی می کنم یک چند روز دیگه اماده اش می کنم فقط button را یک نفر ترجمه کنه خوبهSmile
تشکر اخوی Smile
میگم زحمتی نیست رنگ نقل قولهاشو عوض کن خیلی جالب نیست و در ضمن دکمه تشکر هم بهش اضافه کنید خیلی خوب میشه!
فردا آماده اس دیگه Big Grin
لینک دانلود مشکل نداره؟
(۱۳۸۹/۸/۱۹، ۱۴:۲۲:۴۴ عصر)MT Edition نوشته است: [ -> ]لینک دانلود مشکل نداره؟

نه مشکلی نداره، لینک مستقیم هستش Confused
(۱۳۸۹/۸/۱۹، ۱۴:۱۷:۴۹ عصر)jafari52 نوشته است: [ -> ]تشکر اخوی Smile
میگم زحمتی نیست رنگ نقل قولهاشو عوض کن خیلی جالب نیست و در ضمن دکمه تشکر هم بهش اضافه کنید خیلی خوب میشه!
فردا آماده اس دیگه Big Grin

گفتم چند روز دو یا سه روز بستگی به اینکه چقدر کارش طولانی باشه
راستی خود شما هم می تونید اینو ترجمه کنید با اموزش هایی که قرار داده شده
دکمه هاشو کی می تونی فارسی کنه فتوشاپم ریجستر نیستSmile
شرمنده یک مشکل برام پیش اومده که چند روز کارشو عقب میندازه
کسی هست به جای من ترجمه کنه ؟
من خودم طبق آموزش اینجا، ترجمه کردم فقط یه مشکلی توی اکسپلورر پیدا کرده البته بعد از ترجمه شدنشه و اونم اینکه بک گراند فقط در صفحه اول افتاده سمت چپ و اسکرول بار افقی رو فعال کرده ولی توی سایر صفحات هیچ مشکلی نداره، توی فایرفاکسم هیچ مشکلی نداره فقط توی صفحه اول در مرورگر اینترنت اکسپلورر!!!
(۱۳۸۹/۸/۲۰، ۱۴:۱۹:۰۲ عصر)jafari52 نوشته است: [ -> ]من خودم طبق آموزش اینجا، ترجمه کردم فقط یه مشکلی توی اکسپلورر پیدا کرده البته بعد از ترجمه شدنشه و اونم اینکه بک گراند فقط در صفحه اول افتاده سمت چپ و اسکرول بار افقی رو فعال کرده ولی توی سایر صفحات هیچ مشکلی نداره، توی فایرفاکسم هیچ مشکلی نداره فقط توی صفحه اول در مرورگر اینترنت اکسپلورر!!!

میشه با عکس بگی متوجه نشدم؟
من تا یکجا هایی فارسی کردم عکس را ببین تو ضمیمه
ترجمه این پوسته به اتمام رسیدSmile چندتا تغییر کوچیک هم دادم که استاندارد بشه
فقط دکمه ها مونده کسی می تونه ترجمه کنه؟
یک اسکرین هم از ترجمه شد براتون ضمیمه کردم
صفحه‌ها: 1 2