مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال فارسی هنگام ثبت نام؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
چگون یک سوال فارسی برای جلوگیری از ثبت نام روبوت ها ایجاد کنم مثل این:
پایتخت ایران کجاست؟
تهران
دوستان خواهشا به این سوال پاسخ بدین یه مقداری مهمه منم گیرشم
ربوتها که ثبت نام نمی کنند!!!!
فقط شما می تونید از طریق پیکربندی -->عنکبوتها و رباتها--> ربوتهای مربوطه رو ویرایش کنید یا گروه جدیدی بسازید که حداقل دسترسیها رو داشته باشه و توی ویرایش این روبوتها این گروه رو بهشون اختصاص بدین.
وگرنه ربوتها بچه های خوبی هستند واسه شما ضرری نمی رسونند Smile تازه اطلاعات سایت شما رو ذخیره می کنند تا بازدیدکنندگان اون رباتها مثل گوگل یا یاهو یا ... بتونن مطالبی که حتی از صفحه شما حذف شده رو مشاهده کنند.
دوست عزیز از این راهنماییت خیلی ممنونم خیلی کمکم کرد
ولی الان ما روزی چندتا عضو به خصوص روسی ثبت نام میکنن و یهویی میان و 20 تاپست میزنن و تبلغات سایت خودشون رو میکنن که بعضی هاشون هم 3کسی هست و خیلی بدجوره برای اعتبار انجمن
از خیلی ها پرس و جو کردم بهم گفتن که حتما باید یه سوال اتفاقی فارسی موقع ثبت نام نصب بکنی تا افراد و اسپمرهای خارجی نتونن ثبت نام بکنن
خواهشا من رو تو این زمینه راهنمایی بکنید
خیلی ممنون از کمکتون
توی یه تایپک دیگه هم همین سوال رو داشت گفتم، ظاهرا سطح دسترسی بازدیدکنندگانتون برای ارسال پاسخ یا موضوع بازه، یه بررسی بکن اگه واسه مهمانها بازه ببندش و فقط امکان مشاهده رو براشون باز بذار.
پلاگین Akismet و در قسمت پلاگین ها فعال کن
دوستان این اسپمر ها میان و توی سایت عضو میشن و ثبت نام میکنن و بعد پست میزنن و تبلیغ سایت خودشون رو می کنن
من می خوام که این افراد که غالب هم روسی هستن اصلا نتونن توی سایت ثبت نام بکنن و عضو بشن
راه حل چیه ؟
آی پی اون اشخاص روسی و که داری
آی پی اونها رو توی این قسمت وارد کن
کنترل پنل مدیر کل >> پیکر بندی>> محرومیت>> IP های محروم شده
اینها اجازه عضویت در انجمن و ارسال پست پیدا نمی کنن
امیدوارم مشکلت حل شده باشهDodgy
این کارم انجام میدادم اوایل
ولی اینا هر بار با یه آی پی جدا میان
نمیشه که من هر دفعه ده تا آی پی جدید رو وارد بکنم که
تازه اینا مثلا همین امروز 7 نفر با آی پیه روسیه ثبت نام کردن همشون هم با آی پیه مستقل و جداگونه
من اصلا نمی خوام این افرد بتونن ثبت نام کنن
این پلاگین اینجا وجود نداره ؟؟؟؟
سوال تصادفی فارسی موقع ثبت نام !
باید دامنه آی پی هایی که میان و کلا فیلتر کنیالان شما ای پی خودتو نگاه کنی با یه شما ره شروع می شه اما شماره های اخر تفاوت میکنه شما آی پی دینامیک داری اکثر سرویس دهنده شرکت های پپ pap آی پی استاتیک ارائه نمیدن که اگر هم ارائه بدن هزینه می گیرن در برابرش
پس شما از شماره اول ای پی که شروه میشه تا آخرین دامنه ای پیو فیلتر کن
برای اینکار از * استفاده کن
صفحه‌ها: 1 2 3