مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین تنظیمات بیشتر برای ویرایش ارسال توسط مدیر Admin Post Editing
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: تنظیمات بیشتر برای ویرایش ارسال توسط مدیر Admin Post Editing
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

[تصویر:  info.png] عملکرد: با استفاده از این پلاگین تنظیمات بیشتری هنگام ویرایش پیشرفته در اختیار مدیر قرار می گیرد. شامل:
ویرایش زمان ارسال، نام ارسال کننده، آی پی ارسال کننده، ویرایش قسمت آخرین ویرایش.

[تصویر:  user.png] نویسنده: Yumi
[تصویر:  d.png] معرفی: 13th July 2008
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل پلاگین و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1347433004.jpg]

دانلود مجموعه کامل به همراه زبان فارسی:
[attachment=317]

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/admin-post-editing
با سلام ...
دوستان من این پلاگین را دوروز پیش نصب کردم همه چی خوب بود(یعنی مشکلی ندیده بودم من)امروز میخواستم پلاگین تشکرم را بدرستم غیر فعال کردم پلاگینامو و دوباره فعال کردمشون بعد این نکته را فهمیدم از اون کسانی که به کنترل پنل مدیر کل دسترسی دارن وقتی یک پستی را ویرایش کامل میزنن و ویرایش میکنن مجبورن حتما اون گزینه پایین را که تنظیمات بیشتر هست پر کنند وگرنه اون تیکش برداشته شده و پست به نامه مهمان ارسال میشه(کل دیروز رو گیر این بودم که چطوری مهمان ها پست میدن ...ههههBig Grin
بهرحال حالا روشی وجود نداره که اولا کاری کنم فقط مدیر کل بتونه ازین پلاگین استفاده کنه و نه کسانی که به کنترل پنل مدیر کل دسترسی دارن و هم اینکه بصورت پیشفرض در این حالت نباشه و نیازی به تغییر نداشته باشه و فقط وقتی خودمون صلاح دیدیم اسم کاربر ارسال کننده را عوض کنیم؟؟؟
با سلام

این پلاگین را برای ورژن ۱.۶ می‌خواهم. آیا وجود دارد؟

آیا با تغییر می‌توان آنرا برای ۱.۶ استفاده کرد؟

ممنون
با سلام

من این پلاگین را در نسخه‌ی ۱.۴.۱۱ استفاده ‌می‌کردم و عالی کار می‌کرد

حالا در نسخه‌ی ۱.۶ با مشکل روبرو شدم:

به این شکل که دیگر نام کاربر زننده‌ی پست را نمی‌نویسد و تیک زیر آن برداشته شده است، و بخشی از متن فارسی آن هم حذف شده.

مشکل دیگر آنکه وقتی ارسال را به روزرسانی می‌کنم، نام کاربر زننده‌ی پست حذف شده و پست به نام مهمان ظاهر می‌شود.

به تصویر ضمیمه نگاه کنید.

لطفاً راهنمائی کنید.
Farsi
نقل‌قول: با سلام ...
دوستان من این پلاگین را دوروز پیش نصب کردم همه چی خوب بود(یعنی مشکلی ندیده بودم من)امروز میخواستم پلاگین تشکرم را بدرستم غیر فعال کردم پلاگینامو و دوباره فعال کردمشون بعد این نکته را فهمیدم از اون کسانی که به کنترل پنل مدیر کل دسترسی دارن وقتی یک پستی را ویرایش کامل میزنن و ویرایش میکنن مجبورن حتما اون گزینه پایین را که تنظیمات بیشتر هست پر کنند وگرنه اون تیکش برداشته شده و پست به نامه مهمان ارسال میشه(کل دیروز رو گیر این بودم که چطوری مهمان ها پست میدن ...هههه
بهرحال حالا روشی وجود نداره که اولا کاری کنم فقط مدیر کل بتونه ازین پلاگین استفاده کنه و نه کسانی که به کنترل پنل مدیر کل دسترسی دارن و هم اینکه بصورت پیشفرض در این حالت نباشه و نیازی به تغییر نداشته باشه و فقط وقتی خودمون صلاح دیدیم اسم کاربر ارسال کننده را عوض کنیم؟؟؟
نقل‌قول: با سلام

من این پلاگین را در نسخه‌ی ۱.۴.۱۱ استفاده ‌می‌کردم و عالی کار می‌کرد

حالا در نسخه‌ی ۱.۶ با مشکل روبرو شدم:

به این شکل که دیگر نام کاربر زننده‌ی پست را نمی‌نویسد و تیک زیر آن برداشته شده است، و بخشی از متن فارسی آن هم حذف شده.

مشکل دیگر آنکه وقتی ارسال را به روزرسانی می‌کنم، نام کاربر زننده‌ی پست حذف شده و پست به نام مهمان ظاهر می‌شود.

به تصویر ضمیمه نگاه کنید.

[تصویر:  attachment.php?aid=2200]

لطفاً راهنمائی کنید.

دوستان من مدت هایه الان این سوالو پرسیدم کسی جوابشو نمیدونه؟؟؟Huh
لطفا هرکس که میدونی من و این دوستمونو راهنمایی کنه
این پلاگین با 1.6 سازگار نیست.