مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتخاب زیبا ترین انجمن مای بی بی ( مهم )
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
به نظر من اين موضوعات فايده چنداني براي ما ندارند

زيبايي انجمن و نظر سنجي در مورد ان را برعهده كاربران خود قرار دهيم بهتر هست .

اينجا پشتيباني ماي بي بي هست !

باتشكر
سپاس

به نظر بنده این امر نه تنها بی فایده نیست بلکه سود هم دارد از این جهت که کاربرانی که در انجمن مای هستن و تحت پشتیبانی این انجمن در این تاپیک هم می توانند انجمن های خود را از نظر زیبایی به اشتراک گذارند تا کاربران تازه کار هم برای قالب و دیگر امکانات انجمن ها قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند و هم برای امکانات اضافی که این انجمن ها بکار بردند اشخاص دیگر تجربیات جدیدتری کسب کنند.
این هم بخشی از امر پشتیبانیست جناب پاسخگو.
نقل‌قول:
سپاس

به نظر بنده این امر نه تنها بی فایده نیست بلکه سود هم دارد از این جهت که کاربرانی که در انجمن مای هستن و تحت پشتیبانی این انجمن در این تاپیک هم می توانند انجمن های خود را از نظر زیبایی به اشتراک گذارند تا کاربران تازه کار هم برای قالب و دیگر امکانات انجمن ها قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند و هم برای امکانات اضافی که این انجمن ها بکار بردند اشخاص دیگر تجربیات جدیدتری کسب کنند.
این هم بخشی از امر پشتیبانیست جناب پاسخگو.

اين نظر من بود و البته يك پيشنهاد
اين گونه نظر سنجي ها بيشتر باعث دلخوري ميشود
الان انجمن شما اصلا زيبا نيست من به شما صفر بدهم ناراحت نمي شويد
بهتر هست اين بحث را ادامه ندهيم و شما هم منتظر بمانيد تا دوستان انجمن شما را برسي نمايند .
باتشكر
سپاس

البته که ناراحت نمیشوم بلکه در راستای زیبا سازی اقدام میکنم.
لطفا برای زیبا سازی پیشنهاد بدهید.

ممنون
از نظر من هم باید ببینید کاربران خود انجمن درمورد طراحی انجمن شما چی فکر میکنن.وگرنه ما که نه در انجمن فرد عضو هستیم نه دسترسی ها و امکاناتش رو میبینیم.و این یه جور توهین میشه به سلیقه فردی.
انجمن آسیادیزاین جدیدا احداث شده.

ببینید چطوره؟

asiandesign.ir/forum/index.php
عزیزان اینجا واسه معرفی انجمن تازه تاسیستون نیست.اینجا واسه انجمن هایی هست که مدتهاست کار خودشون رو شروع کردن و دمو و طرحی زیبا رو بر اساس تجربه ی خودشون قرار دادن لطفا رعایت کنید.

ضمن اینکه این تالار معرفی نامه سایتهای شماست به این ادرس مراجعه کنید

http://community.mybbiran.com/forum-71.html
انجمن همگی خیلی شلوغ بود
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35