مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتخاب زیبا ترین انجمن مای بی بی ( مهم )
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
انجمن تفریحی سرگرمی آتش سوزان
www.atashesoozan.com
انجمن ایران تاک رو دیدم یه اشکالی که هست اینه که کاربران مهمان گزینه کنترل پنل دارن احتمالا کد های هدر عوض شده
اما در کل خوبه از 20 من بهت 17 میدم
انجمن کشتی کج : اگه میتونی عکس پس زمینه رو جوری طراحی کن که یکنواخت نباشه مثلا فقط یه عکس باشه(عکس رینگ کشتی کج از بالا برای اونجا ایده منهBig Grin) کد های فوتر رو هم وسط چین کن و پیج رنک گوگل رو هم بردار 0 که نشون دادن نداره (+1 رو هم زدم Tongue)
انجمن خرم سافت : شما هم برای کاربران مهمان کنترل پنل دارید که باز فک کنم توی کد هاتون مشکلی هست
اون کادر مزاحم هم خیلی مزاحمه اگه بتونی از کدهای دیگه استفاده کنی که متحرک باشه بهتر میشه

انجمن آتش سوزان : هدر سایتتو عوض کن آقا - امکانات سایتتو از زیر هدر که یه جدول باز کردی و نوشتی رو هم برداری بهتره چون یه خط بالاتر از اون هم دوباره هست - پلاگین برچسب هارو بسته بزار تا فوترتو بد نشون نده شما هم بهتره پیج رنکتو برداری 0 خوب نیست (+1 رو هم زدم Tongue)
همه شما ها هم بیاین و یه نظری در مورد تالار من بدیدCool
من از اخر شروع می کنمBig Grin
سهند فروم:پس زمینه قالبت زیادی زرده تو چشم میزنه
انجمن تفریحی سرگرمی آتش سوزان:قالبتون را من طراحی کردم چی جوری می تونم ایراد بگیرمTongue
انجمن تخصصی بازی سازی و گرافیک:عالیه بهترین و زیباترینBig GrinHeart
انجمن كشتي كج:انجمن فعالیه قالبش هم خوبه
ایران تاک:قالبش یکذره ایراد داره ولی قشنگه
انجمن مهرگان:قالبش قشنگه ولی یکذره انجمن غیر فعاله
(۱۳۹۰/۷/۲۸، ۲۰:۵۲:۲۰ عصر)MT Edition نوشته است: [ -> ]انجمن تفریحی سرگرمی آتش سوزان:قالبتون را من طراحی کردم چی جوری می تونم ایراد بگیرمTongue
ممنون Heart
(۱۳۹۰/۷/۲۸، ۲۰:۵۲:۲۰ عصر)MT Edition نوشته است: [ -> ]سهند فروم:پس زمینه قالبت زیادی زرده تو چشم میزنه
راستشو بخوای پول هدر جدید ندارم رنگو عوض کنم باید یه هدر دیگه بسازم Big Grin
فقط همین ؟؟؟؟
نظری انتقادی پیشنهادی مشکلی چیزی نیست؟

!Omid StaR!

من انجمن سهندو زیاد دیدم

خدایی رو بالای انجمنش خیلی کار کرده و خشگله
فقط رنگشو اگه عوض کنه قشنگ ترم میشه
Big GrinBig Grin
راجب سهند فروم:
نقل‌قول: کاربران انجمن 2,558 پست در 1,131 موضوع ارسال کرده اند.
نیاز به فعالیت بیشتری هست
............................
نقل‌قول: برترین ارسال کننده امروز
کاربر فعال کمه
.......................................
تالار بندی عالیه
.........................................
همینConfused
همه خوب بودن ولی آتش سوزان یه مشکل خیلی بزرگ که داره اینه که بی روحه و هدرش هم اصلاً خوب نیست. چه از نظر رنگ چه طراحی چه ابعاد چه همخونی با رنگ قالب تو مانیتور های عریض هم که وسط چین نمیشه
(۱۳۹۰/۷/۲۸، ۲۱:۱۶:۳۰ عصر)MT Edition نوشته است: [ -> ]راجب سهند فروم:
نقل‌قول: کاربران انجمن 2,558 پست در 1,131 موضوع ارسال کرده اند.
نیاز به فعالیت بیشتری هست
............................
نقل‌قول: برترین ارسال کننده امروز
کاربر فعال کمه
.......................................
تالار بندی عالیه
.........................................
همینConfused
کاربرام زیاد بودن تا خواستن بیان فعالیت کنن یه تالار دیگه باز شد و همه رفتنو تنها موندم
اگه میموندن همه 100 نفر فعالیت میکردن
ممنون از نظرت Heart

!Omid StaR!

اقا من چطورم؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اقا مدیر منم بگوBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35