مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قرار دادن لينك به جای انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود

شايد همتون تو انجمن هاي وبيلتون ديده باشد كه بعضي از انجمن ها لينك هستن وقتی روشون كليد مي كنيد به يك صفحه ديگه هدايت مي شيد مای بی بی هم اين ويژگي رو دار مي باشد براي اين كه انجمن داشته باشيد وقتی كاربر روش كليد مي كنه به صفحه ديگه هدايت بشه مسير زير رو دنبال كنيد

در عكس زير انجمن بازی و سرگرمی لينك هست وقتی كاربر روش كليد می كنه به بخش بازي هدايت ميشه

كنترل پانل » انجمن ها و ارسال ها »افزودن انجمن جدید » و يك انجمن بسازيد

حالا بعد از ساختن انجمن از گزينه ها ويرايش انجمن رو بزنيد حالا در گزینه های اضافی انجمن در قسمت لينكی رو كه مي خواهيد كاربر با كليد بر روي انجمن به اون منطقل بشه رو قرار بديد و انجمن رو ذخيره كنيد

با سلام
چيكار كنيم لينكها واسه غير عضو قابل روئت نباشه آخه لينكهايي كه بصورت دستي و http نوشته ميشه ديده ميشن.
ممنون
ممنون گلم ولي باز هم ديده ميشه بصورت كد هم قرار دادم بازهم معلومه
شما اين لينك رو چك كنيد
http://forum.negar-mobile.ir/showthread....pid=2#pid2
راستي چرا من توي انجمن چرا نميتونم تاپيك جديد بزنم اينجا رو ميگم.
چيكار كنيم كه كاربر نياز به تائيد ايميل جهت عضويت نداشته باشه همون عضويت سريع باشه...
ممنون
دستتون درد نكنه
چطور زير ارسال پاسخ ،منظورم زير اديتور هستش يك بلوك جداگانه واسه قرار دادن تبليغات بسازم
وقتی لینک می ذاری در همون صفحه به صفحه جدید منتقل می شه؟ چطور میشه لینک در یک صفحه جدید باز بشه؟
متشکرم
کد:
<a href="لینک" target="_blank">نام</a>
سلام
خوشم میاد آقای مدیر کل، جواباش هم مدیر کلیه. فکر کنید یک دکتر بخواهد با یک جمله درباره دریچه آئورت به یک کلاس سوم دبستانی توضیح بده، از آخرشم از زیر عینکش به بچه نگاه می کنه و می گه: بچه . . . تو چقد خنگی!!!! Exclamation
این خطی که اینجا نوشتین باید چیکارش کنم؟
مشکلم را بهتر توضیح می دم: من دستورات آقای Plus رو اجرا کردم تا با کلیک بر روی آن به سایتی دیگر منتقل شود فقط مشکلش این است که در همان صفحه منتقل می شود و صفحه جدید باز نمی شود
باور کنید منظور کد رو نمی فهم. اون کد که رئیس داده یعنی چیHuhHuhHuhHuh
دوست عزيز شما كمي اچ تي ام ال ياد بگريد سوال هاي كه مي پرسيد واقعا سوال هاي هستن كه جاشون اينجا نيست

تو كدي كه اقا علي رضا قرار داده لينكي كه مي خواي بهش انتغال پيدا كنه رو به جاي كلمه لينك بزاريد و به جاي نام هم اسمي كه مي خوايد به نمايش در بايد رو بزايد

<a href="لینک" target="_blank">نام</a>
صفحه‌ها: 1 2 3