مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
خواهش می کنم Smile
میگم اون پستی هم که کدهای حالت پیشرفته رو گذاشتی رو ویرایشش کن خیلی طولانی شده Wink

hamidtbt

سلام خسته نباشید .
من قبلا با این آموزشی که برای ستونی کردن دادید روی پوسته های قبلی انجام میدام مشکلی نداشتم و الان با قالب thecure هر کاری میکنم نه تنها دو ستونی نمیشه بلکه کل لینک های زیر انجمن حذ میشه و مثل یک متن ساده تبدیل میشه.

کدی که در forumbit_depth3 من هست کد زیر می باشد . لطفا راهنمایی کنید .
کد php:
{$comma}{$statusicon}<a href="{$forum_url}title="{$forum_viewers_text_plain}">{$forum['name']}</a

hamidtbt

کسی نیست جواب بده
توی نتپد کپی کن.
سلام.
خیلی ممنون دو ستونی شد ولی الان این عبارت "زیر انجمن ها:" را میخوام از تو قالب حذف کنم چون یکم بدجور شده چطوری میتونم این کلمه رو حذف کنم ؟؟ تو فایل قالب هم نبود. ممنون
سرچ
(۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۸:۳۰:۲۶ عصر)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]سرچ

من همیشه اول سرچ می کنم بعد سوال می پرسم سرچ کردم نبود لطفاً جوابم را همینجا بدهید سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. ممنون
(۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۸:۳۱:۲۷ عصر)tohid5 نوشته است: [ -> ]من همیشه اول سرچ می کنم بعد سوال می پرسم سرچ کردم نبود لطفاً جوابم را همینجا بدهید سرچ کردم چیزی پیدا نکردم. ممنون

شما چطوری سرچ میکنید ؟!

اگر 5 دقیقه رو برای جستجو صرف کنید مطمئنن خیلی خیلی زود به نتیجه میرسید

وقتی مطلبی سرچ میشه کمه کمش ازش 3 تاپیک یا ارسال وجود داره که هی تکرار میشه

کد {$lang->subforums} را حذف کنید

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۸:۰۷:۵۲ عصر)tohid5 نوشته است: [ -> ]سلام.
خیلی ممنون دو ستونی شد ولی الان این عبارت "زیر انجمن ها:" را میخوام از تو قالب حذف کنم چون یکم بدجور شده چطوری میتونم این کلمه رو حذف کنم ؟؟ تو فایل قالب هم نبود. ممنون

دقیقا توی صفحه 3 یا 4 همین تاپیک جواب داده شده.
[درود بر شما چرا وقتي من كد ستوني كردن انجمن را انجام دادم كلمه زير انجمن رفت اونور اگر ميشه من را راهنمايي كنيد

اينم عكسي است كه اينطوري شده
attachment=2514]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15