مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین بارش برف Snowstorm
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: بارش برف Snowstorm
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.2
[تصویر:  user.png] نویسنده: querschlaeger
[تصویر:  d.png] معرفی: 22nd March 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 3rd August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: بارش برف در انجمن

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت.

[تصویر:  photos.png] نمونه:
ندارد

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=1451]

برای 1.8 پیوست شد

ویرایش |||  HOssE!N-B// /// //

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/snowstorm
من تازه کارم میشه بگید باید کجا این پلاگین هارو نصب کنم؟؟ چکار کنم تو انجمنم فعال بشه
دوست عزيز متسفانه شما از انجمنتون رو توي .mihanbb.com باز كرديد و اونجا دسترسي به هاست نداريد تا پلاگين رو توش بريزيد

مي تونيد يك هاست خريداري كنيد يا از يك هاست رايگان استفاده كنيد و انجمنتون رو باز كنيد امكانات بيشتر نصبت به حالا در اختيار خواهيد داشت و از همه مهم تر دسترسي به هاست

از هاست رایگان؟؟؟چه جوری ؟؟
مگه هاست رایگانم هست؟؟؟

الان بهرین هاست کجا میده قیمتش حدود چنده؟؟؟؟
بله به عنوان مثل

gigfa.com

كه پشتباني ايراني ازش ميشه البته اين محدوديت هاي داره ولي در كل بهتر از mihanbb.com هستش اگه يه جستجو ساده كنيد كلي سايت مثل گيگفا هست البته پشنهاد من همين گيفا هست خودم هم ازش دارم استفاده مي كنم

تو پولي ها همين Vastdata كه همين انجمن روش هست يا كلي سايت ديگه كه داره هاست ميدن مي تونيد بگرديد و مناسبش رو پيدا كنيد
GIGFA.COM
gigfa com هاست رایگان داره؟؟؟

جدي كاملا رايگانه؟
سلام.
مشکل این پلاگ این اینه که وقتی برف ها به کناره ها برخورد می کنند صفحه اسکرول افقی پیدا میکنه. لطفاً این مشکل رو برطرف کنید.
ممنون از ارسالهای مفید همه شما
ولی میخوام بدونم این jscripts که همرا اکثر ارسالها مثل همین بارش برف هست را باید کجا اپ کنم
[تصویر:  desa8349cqj29v26fu.jpg]
جایی که تو عکس مشخصه اپ میکنم پلاگین ها توی کنترل پنل مدیر کل نمایش داده نمیشن ممنون راهنمایی
صفحه‌ها: 1 2 3