مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش ارتقا و بروزرسانی قالب بعد از ارتقا ورژن مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود

همانطور که در اطلاعیه معرفی نسخه 1.6 اعلام شد. شما می توانید با ابزار از پیش تعیین شده تغییراتی که باید در نسخه جدید روی قالب های خود اعمال کنید بیابید.

برای این کار بعد از تبدیل به نسخه 1.6 به مسیر زیر بروید:
قالب ها و پوسته ها > قالب ها > تب "یافتن قالب های به روز رسانی شده"
بعد از این کار شما لیست قالب های خود را می بینید که شما زیر مجموعه هایی از آن ها است که نیاز به تغییر دارد.
برای تغییر به نکات زیر توجه کنید.:

به تصویر قرار داده شده در زیر دقت کنید.

[تصویر:  1321591311.jpg]

با کلیک روی مورد شماره 2 صفحه ای به شما نمایش داده می شود که شامل کد ها آن قسمت از قالب می باشد.

[تصویر:  1373964525.jpg]

در این بین کد هایی به رنگ قرمز و کد هایی رنگ سبز نمایش داده شده اند.

بعد از کلیک روی گزینه شماره 2 و یافتن تفاوت ها، با توجه به تصویر نخست روی گزینه 1 کلیک کنید.

پیروز باشید Heart
سلام Smile
راهی نیست که قالب های ورژن 1.4 رو روی 1.6 نصب کنیم؟؟ Undecided
شدنش میشه وقت لازم هست.
سلام
بعد که روی ویرایش کامل کلیک کردیم کدهای با رنگ قرمز رو پاک کنیم؟
اره کدهای سبز رو جای قرمز بزارBlush
میشه بیشتر توضیح بدید من هرکاری می کنم نمی تونمHuh
کسی نمی دونه؟Sad
کد های سبز را جای قرمز میذارم ولیSad
Smile

کدهای قرمز رو حذف کنید و سبز ها رو جایگزین کنید.اگر فقط کد قرمز رو دیدید پس بنابراین فقط قرمز ها حذف شوند اگر سبز هم موجود بود در قسمتی که داخل گزارش تفاوت قرار گرفته در همان قسمت اما در ویرایش کامل اضافه کنید.

موفق باشید Smile
چون امکان داره بعد از ارتقا موقع ویرایش کدها رو بهم بریزید یا زیاد وقتتون رو بگیره از روشی که خود من خیلی وقته برای ارتقا قالب استفاده میکنم استفاده کنید:

1- در قسمت ویرایش کامل تمام کدها را حذف و ذخیره کنید

2- حالا گزینه گزارش تفاوت را بزنید

3- تمام کدهایی که نشان میدهد به رنگ سبز است بطور کامل آنرا کپی کنید و مجدد ویرایش کامل را بزنید در اونجا پیست و ذخیره کنید. به همین سادگی بدون کوچکترین اشتباه و کمترین زمان ممکن قالب را ارتقا خواهید داد و نیازی هم به ویرایش جزیی کدها نیست Big Grin
(۱۳۹۰/۱/۲۹، ۱۳:۲۱:۲۷ عصر)DJMOKHTAR نوشته است: [ -> ]چون امکان داره بعد از ارتقا موقع ویرایش کدها رو بهم بریزید یا زیاد وقتتون رو بگیره از روشی که خود من خیلی وقته برای ارتقا قالب استفاده میکنم استفاده کنید:

1- در قسمت ویرایش کامل تمام کدها را حذف و ذخیره کنید

2- حالا گزینه گزارش تفاوت را بزنید

3- تمام کدهایی که نشان میدهد به رنگ سبز است بطور کامل آنرا کپی کنید و مجدد ویرایش کامل را بزنید در اونجا پیست و ذخیره کنید. به همین سادگی بدون کوچکترین اشتباه و کمترین زمان ممکن قالب را ارتقا خواهید داد و نیازی هم به ویرایش جزیی کدها نیست Big Grin

از گمراهیتون ممنون

اینکار را نکنید اشتباه است
صفحه‌ها: 1 2