مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل ورود به سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام
من ورژن جدید مای بی بی رو نصب کردم1.8.21
داخل مدیریت سایت براحتی میشم و هیچ مشکلی نیست
اما وارد خود سایت نمیتونم بشم و همش این خطا میزنه؟!!!!!
"کد تأییدیه تطبیق نمی‌کند.آیا مطمئن هستید که به طور درست به این کاربرد دسترسی دارید؟ لطفاً بازگردید و دوباره امتحان کنید."(در صورتیکه برا مدیریت سایت هم همین کد تاییدیه رو میزنم و وارد میشه
)
از قسمت بازیابی گذرواژه هم میرم ایمیلم درسته اما باز خطا میزنه
"شما ایمیل معتبری را وارد نکرده‌اید."(اینم باز در صورتیه که ایمیلم درسته )!!!
اون آموزش تنظیمات کوکی رو کامل و درست انجام دادم---فایل setting هم تنظیمات درسته.لطفا راه حل درست بهم بدید گیر افتادم.ممنون
(۱۳۹۸/۸/۶، ۱۰:۱۵:۳۵ صبح)ma64 نوشته است: [ -> ]با سلام
من ورژن جدید مای بی بی رو نصب کردم1.8.21
داخل مدیریت سایت براحتی میشم و هیچ مشکلی نیست
اما وارد خود سایت نمیتونم بشم و همش این خطا میزنه؟!!!!!
"کد تأییدیه تطبیق نمی‌کند.آیا مطمئن هستید که به طور درست به این کاربرد دسترسی دارید؟ لطفاً بازگردید و دوباره امتحان کنید."(در صورتیکه برا مدیریت سایت هم همین کد تاییدیه رو میزنم و وارد میشه
)
از قسمت بازیابی گذرواژه هم میرم ایمیلم درسته اما باز خطا میزنه
"شما ایمیل معتبری را وارد نکرده‌اید."(اینم باز در صورتیه که ایمیلم درسته )!!!
اون آموزش تنظیمات کوکی رو کامل و درست انجام دادم---فایل setting هم تنظیمات درسته.لطفا راه حل درست بهم بدید گیر افتادم.ممنون
درود بر شما
اینجا را ببینید. اگر نشد اینجا را هم امتحان کنید.
آقا دمت گرم...واقعا ممنون مشکلم حل شد.مرسی Heart Heart Undecided
من هم همین مشکل رو دارم. الان هم که دسترسی به اینترنت داخلی فقط مقدوره و سایت‌های خارجی یا روی سرورهای خارجی باز نمیشن که اون دو لینک ارسالی رو باز کنم و بخونم، نمی‌دونم چطوری باید این مشکل رو رفع کنم.
(۱۳۹۸/۸/۳۰، ۰۹:۰۳:۳۹ صبح)bhej نوشته است: [ -> ]من هم همین مشکل رو دارم. الان هم که دسترسی به اینترنت داخلی فقط مقدوره و سایت‌های خارجی یا روی سرورهای خارجی باز نمیشن که اون دو لینک ارسالی رو باز کنم و بخونم، نمی‌دونم چطوری باید این مشکل رو رفع کنم.
پست های بعدی تاپیک رو هم جهت رفع مشکلات احتمالی مطالعه کنید
http://community.mybbiran.com/thread-216...#pid146706