مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عدم نمایش لینک برای مهمان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام خدمت همه اعضا و مدیران انجمن 
سوال خدمتتان داشتم 
پلاگینی هست برای اینکه تا کسی عضو نشه نمی تواند لینک را ببینید و نصب کردم و تشکر بابت این پلاگین 
 معمولا کاربر ها می ایند و ایمیلی درست و غلط  نوشته عوض می شوند و شروع به دیدن و دانلود و.... لینک ها می کنند 

سوال من اینه ایا راهی هست که کار بر بیاد ثبت نام کنه و تا کد فعال سازی را نزنه نشه لینک ها را  ببینه ؟
البته روشی هست در صبت نام که باید ایمیل را تایید کنند و بعد وارد شوند مشکل این هست که در این صورت گوگل هم محتویات را نمی بینه و خود کاربر هم محتویات را نمی بینه و تا کسی مورد نبینه فکر نکنم عضو بشه 

ممنون میشم راهنمای کامل اگر دوستان دارند  لطف کنند -  تشکر
میتونید گروه کاربری جدید بزنید به اسم "مهمان_بات" بعد دسترسی هایی که ربات های گوگل و... باید داشته باشن رو بهش بدید  بعد تو پنل مدیریت بخش عنکبوت و ربات ها تمامی ربات های موجود رو عضو گروه "مهمان_ربات" کنید.

اینجوری فکر کنم کار کنه!
چون احتمالا پلاگین برای گروه 1 که گروه پیشفرض(مهمان) هست نوشته شده!
(۱۳۹۷/۳/۲، ۱۵:۰۱:۵۵ عصر)MISTER نوشته است: [ -> ]میتونید گروه کاربری جدید بزنید به اسم "مهمان_بات" بعد دسترسی هایی که ربات های گوگل و... باید داشته باشن رو بهش بدید  بعد تو پنل مدیریت بخش عنکبوت و ربات ها تمامی ربات های موجود رو عضو گروه "مهمان_ربات" کنید.

اینجوری فکر کنم کار کنه!
زحمت کشیدید _ولی شرمنده اصلا متوجه نشدم 
کاربر عضو میشه ایمیل قلابی می نویسه وارد میشه و لینک را دانلود می کنه 
منظور من اینه جه کاری میشه کرد تا  لینک را در ایمیل فعال نکرده  نتونه لینک های  انجمن را ببینه
(۱۳۹۷/۳/۴، ۱۶:۲۲:۲۸ عصر)rama نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۷/۳/۲، ۱۵:۰۱:۵۵ عصر)MISTER نوشته است: [ -> ]میتونید گروه کاربری جدید بزنید به اسم "مهمان_بات" بعد دسترسی هایی که ربات های گوگل و... باید داشته باشن رو بهش بدید  بعد تو پنل مدیریت بخش عنکبوت و ربات ها تمامی ربات های موجود رو عضو گروه "مهمان_ربات" کنید.

اینجوری فکر کنم کار کنه!
زحمت کشیدید _ولی شرمنده اصلا متوجه نشدم 
کاربر عضو میشه ایمیل قلابی می نویسه وارد میشه و لینک را دانلود می کنه 
منظور من اینه جه کاری میشه کرد تا  لینک را در ایمیل فعال نکرده  نتونه لینک های  انجمن را ببینه

بله وارد پیکربندی بشید .. بخش ثبت نام و ورود سپس تنظیمات رو روی فعالسازی آنی بزارید!