مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با کوکی انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به دوستان عزیز

من قبلا انجمن نصب داشتم و بنا بر مشکلاتی دیتابیس حذف شد و حالا میخوام مجددا نسخه 1.4.13 رو نصب کنم.
ولی بعد از نصب به مشکل میخورم. وقتی میخوام لوگین کنم . پیغام موفقیت آمیز میاد ولی دوباره انگار وارد نشدی ! من دست به تنظیمات نزدم. قبلا اینطوری نشده بودم
توی پنل مدیر کل هم که میرم به ازای هر لینک که میخوام باز کنم باید 1 بار یوزر پسور بزنم.
لطفا راهنمای کنید
ممنون
سلام
با اجازه اقای پارس

من هم قبلا این مشکل رو داشتم مال من از این طریق درست شد.

کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > Send No Cache Headers < Server and Optimization Options را بله بزنید.

و یا یک نگاهی به اینجا بندازید.

http://community.mybbiran.com/thread-111.html

امیدوارم مشکلتون حل بشهSmile
ممنون
طبق آموزشی که جناب پارس عزیز قرار داده بودن مشکل حل شد. عجیبه من تنظیمات رو دستکاری نکرده بودم ولی قبل آدرس www آورده بود.
راستی یک سوال :

دیتابیس انجمن من حذف شده ولی هنوز پوشه هاشو دارم . میشه از داخل پوشه ها به طریقی اسم تاپیک ها و لیست مطالب که توی انجمن بوده رو پیدا کنم ؟
با تشکر
خوشحالم که مشکلتون حل شد.

درست نمیدونم ولی فکر کنم اگر فایلهاشو داشته باشید میتونید فابل هایی رو که میخواین در دیتابیس جدیدتون IMPORT کنید.اگه منظورتون همین باشه؟Huh
نه منظورم اینه که با اینکه دیتابیس پاک شده میشه از توی فایلهای انجمن بررسی کرد که قبلا چه موضوعاتی توی انجمن ارسال شده بوده ؟؟؟ یعنی اطلاعات توی فایلهای خود انجمن هم ذخیره میشند؟
درود
خیر.
من همه این تنظیمات رو انجام دادم اما باز هم یکی در میون این مشکل رو دارم که نمی تونم وارد انجمن بشم و اینگار که اصلا" وارد نشدم .
من از firefox 3.6 استفاده می کنم و هم این تنظیمات لازم رو انجام دادم :
کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > Send No Cache Headers < Server and Optimization Options را بله بزنید.
و بعدش کش فایرفاکس رو هم پاک کردم اما باز جواب نداد

ممنون میشم که کسی بهم بگه مشکل از client هست یا سرور یا اصلا" خود mybb مشکل داره ؟!؟!

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه تا اگه مشکل از mybb هست به فکر یک انجمن دیگه باشم چون خیلی اذیت کننده هست .

با تشکر
آیا آدرس انجمن را در تنظیمات درست وارد کرده اید؟
تنظیمات کوکی خود را اینجا قرار دهید.
منم همین مشکل و داشتم نصف شب فرومم بهم ریخت . کلی کلافه شدم . . . اینقدر دستپاچه شدم سریع پست زدم کمک خواستم . بعد که آروم شدم یک سرچ زدم اینجا رودیدم . مشکلم اون آخر کار حل شد . . . سوالم رو در پاسخ به همین موضوع نوشتم . اومدم پاک کنم دیدم پاک نمیشه واسه همین اینجوری تغییرش داد :ی
http://community.mybbiran.com/thread-2139.html
ممنون از دوستان .
-------------------------
من نمیتونم موضوع ارسال کنم . ایمیل فعال سازی واسم ارسال نمیشه . . بک لنگ در هوا موندم . .Huh
(۱۳۸۹/۵/۶، ۱۷:۱۴:۰۴ عصر)palas نوشته است: [ -> ]من همه این تنظیمات رو انجام دادم اما باز هم یکی در میون این مشکل رو دارم که نمی تونم وارد انجمن بشم و اینگار که اصلا" وارد نشدم .
من از firefox 3.6 استفاده می کنم و هم این تنظیمات لازم رو انجام دادم :
و بعدش کش فایرفاکس رو هم پاک کردم اما باز جواب نداد

ممنون میشم که کسی بهم بگه مشکل از client هست یا سرور یا اصلا" خود mybb مشکل داره ؟!؟!

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه تا اگه مشکل از mybb هست به فکر یک انجمن دیگه باشم چون خیلی اذیت کننده هست .

با تشکر

سلام دوست عزیز اگه مشکلتون حل نشده من در خدمتم .بهم pm بزنین.
صفحه‌ها: 1 2