مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اختيارات كاربر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام تو انجمن من كاربرهايي كه عضو شدن نميتونن تاپيك بزنن حق دسترسي از كجا تنظيم ميشه؟
ببخشيد يه سوال ديگه
چطور ميشه كاربري كه ثبتت نام كرده فعال كرد چطور ميشه كاربر نياز به فعال كردن نداشته باشه ممنون ميشم
شرمنده شما باید نام انجمن خودتون رو ثبت کنید تا مدیران انجمن پاسخ شما رو بدن .این رو جهت یاداوری گفتم Shy
برای فعال سازی برید به قسمت کاربرها و گروهها - بعد کاربر رو ویرایش کنید
درود
با اجازه اساتید بزرگ

دوست عزیز به احتمال زیاد کاربر هاتون رو فعال نکردین
2.برایه اینکار به منوی مدیر کل برید>>پیکربندی>>تنظیمات User Registration and Profile Option<<

و بعد از گزینه Registration Method>>

instant activation
با این کار دیگه کاربران جدیدی که ثبت نام میکنند نیازی به فعال سازی ندارن و برایه سوال اولتون مدیران انشاالله جواب میدن
سلام دوستان
ترسيدم اگه يه موضوع جديد بزنم، دوستان اعتراض كنند.

جستجو كردم اين موضوع رو پيدا كردم، ولي سوال من ربطش به اين موضوع (اختيارات كاربر) بيشتره تا سوال پست اول:

خب، سوال من اينه كه چطور مي تونم اختيارات كاربرا رو ويرايش كنم(كم يا زياد)

من ميخوام كه اعضاي سايت نتونن نام كاربري خودشون رو تغيير بدن، براي رسيدن به اين منظور بايد چه كار كنيم.
با تشكر قبلي از پاسخ بعديBig Grin
به پنل ادمین برید
و ادرس زیر را دنبال کنید
admin Cp
users & gorups
gorups
گروه مورد نطر را انتخاب کنید
users & permitions
Can change username? را غیر فعال کنید(چک مارک را بردارین)Heart
ممنون دوست عزیز
فقط یه سوال دیگه.
چطوری میشه حداکثر تعداد مجاز تصویر در ارسال رو برای گروه کاربری تغییر داد؟
چطوری میشه این تعداد رو برای کاربر خاص تغییر داد؟
sry for answer english
follow this adress
admin cp
configuration
setting
posting
chenge the nomber of this filed
Maximum Images per Post

this way is for all of users
سلام خسته نباشيد
4تا سوال
1من ميخوام بدونم چطوري ميشه اختيارات و بالا برد مثلا ناظم بغير ادمين بتونه يه كاربر ديگه را مدير كنه من همچون گزينه اي نديدم
ايا ميشه اضافه كرد

2وقتي كه سايت وادمين ميبنده چطوري ميشه به يه كاربر اجازه ورود داد

3 در زير اجمن چطوري ميشه گروهاي كاربري را اضافه كرد مثل عكس پايين
[تصویر:  i439981_11111.JPG]

4من چطوري وقتي كه از سايت ازقسمت فایل های پشتیبان ديتابيس پشتيبان ميگرم ريستور كنم
ازتون ممنون ميشم كه يه جوري جواب بديد متو جه بشم اخه من مبتديم سوالاتم زياد شد ببخشيد

بينهايت ممنون و متشكرم

zohair

سلام .
1- شما باید گزینه "بتواند کنترل پانل مدیر کل را مشاهده کند " را برای این کاربر در پروفایل او فعال کنید . و بعد برین در قسمت "کاربران و گروهها " و بعد از اون " دسترسی های مدیر " و قسمتهایی رو که میخواین براش فعال کنید که دسترسی داشته باشه

2- وقتی که سایت بسته میشه فقط مدیر کل انجمن میتونه اون رو در صورت وارد شدن مشاهده کنه و اعضا دیگه نمیتونند . اصلا سایت بسته میشه که کسی دیگه نتونه وارد بشه و ببینه .

3- گروههای کاربری رو در سایت جستجو کنید

4- از طریق کنترل پانل هاست (سی چنل ) در قسمت phpmyadmin
سلام لطفا جواب سوال سوم منو بديد بخدا سر گيجه گرفتم انقدددر سايت سرچ كردم وگشتم اما پيدا نكردم

ممنونم
صفحه‌ها: 1 2