مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست فارسی سازی پوسته Retro
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستام من نیاز دارم کسی پوسته Retro رو برام فارسی سازی و البته ایرادات نمایشش رو در انجمن حل کنه چون خودم 10 روز باهاش سرکله زدم اما نتونستم جواب بگیرم

لینک در سایت مادر
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=801
دوستان که توانایی دارن لطفا قیمت رو هم در پ خ اعلام کنن
دوستان این قالب ورژن بعدیش هم امد و کسی جواب نداد؟؟؟
خب این قالب رو راست کردید؟
جواب نداد؟
درود، پارسی سازی و اصلاحات لازمه ی پوسته صورت گرفته و آماده استفاده هست.(build 19 میباشد که نسخه stable هست)

[تصویر:  screencapture-localhost-8182-mybb-index-...603491.png]

سه نوع آماده ی سفارش شما: 1- اختصاصی باشه و صرفا به شما داده بشه 2- بدون کپی رایت مترجم قالب 3- با کپی رایت مترجم قالب
هرکدوم که مد نظرتون بود، درصورت درخواست میتونید با پ خ یا تلگرام در ارتباط باشید تا هزینه آن خدمتتان ارائه گردد. (ضمنا ترجمه پوسته های ما، مادام العمر پشتیبانی میشن یعنی درصورت وجود مشکلی در هرجایی از ترجمه ی قالب و یا انتشار نسخه جدید مای بی بی 1.8.x که ناسازگاری با پوسته داشته باشه، به رایگان اصلاح میشن)
(۱۳۹۶/۱/۲۴، ۲۲:۲۸:۴۶ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]درود، پارسی سازی و اصلاحات لازمه ی پوسته صورت گرفته و آماده استفاده هست.(build 19 میباشد که نسخه stable هست)

[تصویر:  screencapture-localhost-8182-mybb-index-...603491.png]

سه نوع آماده ی سفارش شما: 1- اختصاصی باشه و صرفا به شما داده بشه 2- بدون کپی رایت مترجم قالب 3- با کپی رایت مترجم قالب
هرکدوم که مد نظرتون بود، درصورت درخواست میتونید با پ خ یا تلگرام در ارتباط باشید تا هزینه آن خدمتتان ارائه گردد. (ضمنا ترجمه پوسته های ما، مادام العمر پشتیبانی میشن یعنی درصورت وجود مشکلی در هرجایی از ترجمه ی قالب و یا انتشار نسخه جدید مای بی بی 1.8.x که ناسازگاری با پوسته داشته باشه، به رایگان اصلاح میشن)
سلام ممنون یه پوسته دیگه رو یکی از دوستان داره کار میکنه
راستش من هنوز گیجم برای موندن روی مای بی بی نمیدونم میتونم باهاش اون کارهایی که میخوام رو انجام بدم یا نه برای همین فعلا قصد انجام هزینه های بالاتر رو نداشتم و یکی از بچه ها لطف کرد و داره رایگان کارهاش رو انجام میده