مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.8.10 MyBB
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نسخه‌ی 1.8.10 MyBB از هم‌اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.


این بسته شامل چند مورد بهینه‌سازی و افزایش امنیت سیستم MyBB است.

چه چیزی به این نسخه اضافه شده و یا تغییر کرده است؟
در این نسخه 22 مشکل گزارش شده برطرف شده است. لطفاً توجه داشته باشید که به منظور فراهم شدن امکان ارائه‌ی به‌روزرسانی‌های قابل برنامه‌ریزی و مدیریت، تمامی مشکلات MyBB در این نسخه برطرف نشده‌اند.

این نسخه در کم‌تر از سه هفته پس از انتشار نسخه‌ی 1.8.9 MyBB منتشر شد چرا که نسخه‌ی 1.8.9 در اجرای دستورات javascript مشکلات آزاردهنده‌ای ایجاد کرده بود.

برای مشاهده‌ی جزییات بیشتر در مورد تغییرات موجود در این نسخه، لطفاً تغییرات نسخه‌ی 1.8.10 در وب‌سایت مستندات MyBB را مشاهده کنید.

لطفاً توجه کنید که برای به‌روزرسانی به نسخه‌ی 1.8.10 MyBB، اجرای به‌روزرسان الزامی است.


به‌روزرسانی از نسخه‌ی 1.8.9 MyBB و سایر نسخه‌ها
پیش از هرگونه اقدام، لطفاً از فایل‌ها و بانک اطلاعاتی انجمن پشتیبان‌گیری کنید و فایل‌های پشتیبان را در مکانی امن نگه‌داری کنید.

اگر فایل‌های هسته‌ی MyBB (از جمله فایل‌های زبان) را تغییر داده‌اید، لطفاً آن تغییرات را در جایی ثبت کنید تا بتوانید پس از به‌روزرسانی نیز آن‌ها را مجدداً اعمال نمایید (اگر نیاز باشد).

برای به‌روزرسانی اجرای به‌روزرسان الزامی است. همچنین در 5 مورد از فایل‌های زبان و 11 مورد از قالب‌ها تغییراتی ایجاد شده است.

به‌روزرسانی از نسخه‌ی 1.8.9 MyBB:

به‌روزرسانی از نسخه‌ی MyBB 1.8.8 و پایین‌تر:

گزارش مشکلات MyBB
اگر فکر می‌کنید مشکل امنیتی‌ای در MyBB یافته‌اید، به شما توصیه می‌کنیم که تا زمانی که ما آن مشکل را برطرف نکردیم و وصله‌ی امنیتی‌ای برای آن منتشر نکردیم، آن را به صورت عمومی در انجمن ما و یا هر جای دیگری منتشر نکنید. 

و در پایان مانند همیشه شما می‌توانید پیام‌های شخصی و مشکلات امنیتی مرتبط با MyBB را از طریق وب‌سایت MyBB و صفحه‌ی تماس با ما و یا در انجمن درخواست‌های خصوصی ما مطرح کنید. چراکه در این انجمن تنها شما و مدیران می‌توانید موضوعات ایجاد شده‌تان را مشاهده کنید.
رفع مشکلات این نسخه:

ناپدید شدن پست های حذف موقت و عدم توانایی بازیابی: http://community.mybbiran.com/thread-200...#pid144139 (پست7)

عدم توانایی استفاده از مدیریت درون خطی ارسال ها: http://community.mybbiran.com/thread-200...#pid144142 (پست9)
بعد از آپدیت نمیتونم ارسالها رو حذف کنم Confused
(۱۳۹۵/۱۲/۷، ۱۴:۲۳:۳۲ عصر)2error نوشته است: [ -> ]بعد از آپدیت نمیتونم ارسالها رو حذف کنم Confused

همیشه پست های تاپیک انتشار نسخه یا محصولاتی مثل پوسته و پلاگین رو کامل بخونید. کارهای گفته شده توی پست دوم رو انجام بدید، اگر مشکل داشتید بازم اعلام کنید.
آخرین ورژنش همینه؟
درود، آخرین نسخه پارسی مای بی بی ایران موجود هست. نسخه 1.8.11 حدودا 7 روز پیش منتشر شده انگار. که تا ترجمه بشه ممکنه کمی زمان ببره. اگر نیاز به امنیت بهتر نسبت به نسخه های قبلی دارید، حتما همیشه به آخرین نسخه موجود بروزرسانی کنید.
نسخه ۲.۰ کی میاد؟
فک نکنم به این زودی باشه Undecided
سلام
نسخه ۱.۸.۱۱ امد خبری از به روزرسانی نشد حالا هم که نسخه ۱.۸.۱۲ امده و بازم خبری از به روز رسانی نیست
لطفا یک اطلاع بدید برنامه شما چیه تا ما هم حساب دستمون بیاد Huh
درود بر شما.
درحال حاضر ار نسخه 1.8.10 استفاده میکنم اما پیام بروز رسانی اومده  که نسخه شما تاریخ گذشته شده.لطفا به 1.8.12 بروز رسانی کنید.خب باید چه کرد؟ فعلا دست نگه دارم یا اقدام کنم؟
با تشکر
صفحه‌ها: 1 2