مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اتصال کامل وردپرس به مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من خیلی دنبال اموزش اتصال این دو سیستم به هم بودمخ گشتم که هر جا گشتم چیزی که کمال و تمام نیاز منو برطرف کنه ندیدم کسی هست که بتونه یه پلاگین برام بسازه  قابلیت هاش اینا هست:
کسی که در وردپرس ثبت نام می کنه خودکار در انجمن عضو بشه چون سایت هنوز کاربر نداره خوسنبخاته مشکل تداخل نام کاربری وجود نداره.
کسی هم که تو انجمن ثبت نام می کنه تو وردپرس عضو بشه
اطاعات کامل تو هر دو سمت باشه مثل این که کسی که تو ثبت نام ایمیل نام خانوادگی اسم شماره موبایل رو وارد کرد توی انجمن هم وارد بشه و بلعکس
کسی که مثلا وارد اکانتش تو وردپرس شد ه طور خودکار وارد اکانتش تو انجمن بشه و نیاز به لوگین دوباره نداشتته باشه و بلعکس
کسای که تو وردپرس از یه محصول EDD خرید کردن براشون یه انجمن مربوط به اون محصول باز بشه و انجمن از دست رس کاربر ها دور باشه ققط کسایی که خریدن بتونن ببینن
فقط امکان توسعه براش باشه که بعد ها قابلیت های جدید توش بتونم قرار بدم اگه قیمت منثفانه بگین تو همین پروژه انجام می دیم.
راستیی من اولین دفه ام هست که ایجا تاپیک می زنم اگه تو انجمن اشتباه فرستادم مدیر درست کنه
برای ارتباطم با من با بنده در تلگرام پپام بدین شمارم : 09017083775
ایمیل هم می تونین بد ین : i.golestani.f@gmail.com
کسی هم می تونه قالب انجمن رو ریسپانسیو کنه و یکم تغیرات بهش بده (چون قالب انگلیسی هست نیاز به تغیرات داره ) پیام بده
(۱۳۹۰/۴/۲۱، ۱۸:۵۸:۴۲ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]http://wordpress.org/extend/plugins/wordbb/

این رو یه نگاهی بندازید.