مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: سوال درمورد MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
بنده انجمن ویبولتن دارم و قصد دارم یه انجمن دیگه باسیستم مای بب راه اندازی کنم ولی آشنایی کافی ولازم رو ندارم با این انجمن ساز.
چند سوال دارم
کار کردن با کدومشون راحتته ویبولتن یا MyBB برا کاربر عادی و همینطور مدیران؟
سئوی کدومشون بهتره؟
برای آپلود فایل مثل ویبولتن گزینه آپلود از لینک مستقیم رو داره که عکسش رو گذاشتم؟
سرعت کدومشون بالاتره در بارگزاری مطلالب؟
در کل کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
بنظر من مای بی بی
(۱۳۹۵/۱۰/۸، ۰۰:۰۵:۵۴ صبح)giga-cam نوشته است: [ -> ]سلام
بنده انجمن ویبولتن دارم و قصد دارم یه انجمن دیگه باسیستم مای بب راه اندازی کنم ولی آشنایی کافی ولازم رو ندارم با این انجمن ساز.
چند سوال دارم
کار کردن با کدومشون راحتته ویبولتن یا MyBB برا کاربر عادی و همینطور مدیران؟
سئوی کدومشون بهتره؟
برای آپلود فایل مثل ویبولتن گزینه آپلود از لینک مستقیم رو داره که عکسش رو گذاشتم؟
سرعت کدومشون بالاتره در بارگزاری مطلالب؟
در کل کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

درود بر شما

مطمعنا مای بی بی از هر لحاظ از سایر انجمن ساز ها بهتر است چرا؟

مهم ترین نکتش همین رایگان بودنش ..

پلاگین های زیاد و پشتیبانی راحت..

امنیت بالا..

کنترل مدیریت آسان

ویبولتین درسته از لحاظ زیبایی (قالب) از مای بی بی برتره اما دلیل نمیشه از مای بی بی بهتر باشه....

سرعت لود هم بستگی به سروری که شما تهیه کردین داره یا به شبکه اینترنتی محلیتون...

و در آخر شما با نصب مای بی بی میتونید قالب های زیادی رو طراحی کنید در طرح ویبولتین یا کاری کنید کپی ویبولتین شه و درضمن هرچقدر از پلاگین ها کم استفاده کنید بهتره براتون بعضی چیزا رو میشه به صورت دستی یا با کد تهیه کرد و نیازی به نصب افزونه های گوناگون نیست پس افزونه ها هم در سرعت لود تاثیر گذارند هر چقدر سایتتون رو سبکتر بسازید بهتره براتون ...

من با کل انجمن سازا کار کردم همشونو تست هم کردم ولی هیچکدوم مای بی بی نمیشه البته انجمن ساز های وردپرس هم از مای بی بی سرتره اما مای بی بی فقط یک مشکلی که داره اونم ظاهر قالباشه که زیاد جذاب نیست غیر این همه چیزش خوبه

و در اخر بحث آپلود سنتر که فرمودین مای بی بی هم پلاگین اپلود سنتر داره که همون کارو براتون انجام میده یا میتونید با نصب اسکریپ یک آپلود سنتر زیبا و کارامدی داشته باشید

موفق باشی دوست من...