مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [plugin] پلاگین پروفایل پیشرفته همراه با طراحی پروفایل Advanced profile 3.0
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
پلاگین پروفایل پیشرفته همراه با طراحی پروفایل

نام پلاگین : Advanced Profile 3.0

ورژن : 3.0

نویسنده ی پلاگین : Alexandru21

فارسی کننده ی پلاگین : c_r_fel

کارایی پلاگین : با نصب این پلاگین پروفایل کاربران پیشرفته تر از پروفایل پیشرفرض میگردد.

مزایای پلاگین : این پلاگین علاوه بر پروفایل پیشرفته این مزیت را هم دارد که بتوان پروفایل را هم زیبا تر و تغییرات دران ایجاد کرد.

تصویر پلاگین :

تصویر 1

تصویر 2

تصویر 3

تصویر 4

این پلاگین توسط کاربر c_r_fel فارسی سازی شده است.

دانلود :

ضمیمه شده

c_r_fel
این پلاگین قبلا توسط من فارسی شده است!
لطفا قبل از فارسی سازی هر پلاگینی جستجو کنید.
ورژنش رو بخونید Wink
قبل از ایجاد پست به عنوان موضوع دقت کنید Wink
شما به خودتون زحمت نمیدید حتی یک نگاه به تصاویر بندازید ببینید که کاملا با چیزی که شما قرارش دادی متفاوت هست و همینطور ورژنش هم فرق میکند . دریغ از یک نگاه یک پست شانسی قرار میدید.

c_r_fel
شما متوجه نشدی!
منظور من این بود که باید در تاپیک مربوط به پلاگین این نسخه را قرار دهید و خودتان قسمت های قبلی را که من فارسی کرده ام ، فارسی نکنید و از فارسی سازی من استفاده کنید و بخش هایی را که اضافه شده است فارسی کنید . نه اینکه تاپیک جدید بزنید
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۳:۵۹:۵۲ عصر)c_r_fel نوشته است: [ -> ]شما به خودتون زحمت نمیدید حتی یک نگاه به تصاویر بندازید ببینید که کاملا با چیزی که شما قرارش دادی متفاوت هست و همینطور ورژنش هم فرق میکند . دریغ از یک نگاه یک پست شانسی قرار میدید.
c_r_fel
من نمیدانم قبلا با کاربر ها چطوری برخورد کرده ایم که پست محترمانه مدیران را اینطوری پاسخ می دهند! احتمالا جهش رفتاری پیدا کرده اند! شاید باید رفتارم را تغییر دهم یا اینکه کلا کنار بکشم . چون بعضی ها لیاقت احترام و استفاده از کلمه "لطفا" را ندارند یا اینکه معنی آن را نمی فهمند و باید با زبان خودشان با آن ها برخورد شود.
سوال تخصصی :
وقتی یکی پشت پروفایل پیغام میزاره اطلاع رسانی برای طرف مقابل رو داره (قبلی نداشت)
قسمت جستجوی تاپیک ها و پست ها رو از پشت پروفایل که خراب نمیکنه ،برای من قبلی رو که نصب کردم خراب شد !
سلام برا من هرچي تو پروفايل مينويسم علامت سوال ميشه چيكار كنم...
چه چیزی مینویسید؟و در کدام قسمت؟

این پلاگین کامل فارسی شده.

c_r_fel
خودتون ببينيد
http://www.kdozak.gigfa.com/mybb/member....file&uid=2
تو قسمت افزودن ياداشت
البته من تست کردم کامل مینویسه.
اما من پیگیری میکنم اگر مشکلی که نمایش دادین از پلاگین باشد تا فردا همین ارسال رو ویرایش و فایل جدید پلاگین رو داخلش قرار میدم.

c_r_fel
سلام , اگر نفر گزینه غیبت رو زده باشه , اونوقت چطوری میتونیم بفهمیم که علت غیبت چی هست ؟؟ اگر جای دیگه نمایش میده ... دوستان راهنمایی کنید تا من بدونم Blush

همچنین خوب میشد اگر مثلا قسمت جزئیات مدال یا فیلد های اضافی ساخته شده در پروفایل رو هم داشت.
ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4