مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: [plugin] پلاگین افزودن ضمیمه به شکل فشرده Multi Attach
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پلاگین افزودن ضمیممه به شکل فشرده

نام پلاگین : Multi Attach

ورژن : 1.0

نویسنده ی پلاگین : ChangUonDyU

فارسی کننده ی پلاگین : c_r_fel

کارایی پلاگین : با نصب این پلاگین یک صفحه ی جدید در قسمت پاسخ به موضوع برای ضمیمه ها ایجاد میشود که با کلیک به روی دکمه ی مربوطه صفحه باز میگردد.

مزایای پلاگین : sمزایای این پلاگین این است که به سادگی میتوان ضمیمه های بیشتری را به ضمیمه ها اضافه کرد.

تصویر پلاگین :

تصویر 1

تصویر2

تصویر3

این پلاگین توسط کاربر c_r_fel فارسی سازی شده است.

دانلود :

ضمیمه شده

c_r_fel
این ارور رو میده تو قسمت پلاگین ها

Warning [2] require_once(./global.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory - Line: 5 - File: inc/plugins/newattachment.php PHP 5.2.16 (Linux)

با تشکر
کسی ککمک نمیکنه ؟
فایلی که داخل پوشه upload فایل ضمیمه هست رو نباید در پوشه uploads سایت وارد کرد بلکه باید در جایی که انجمن رو نصب کردین آپلود بشه
درود بر شما.دوست عزیز دقت کنید هر پوشه ای که دارید محتویاتش رو دقیقا در همون پوشه در هاست انتقال بدید.برای پیدا کردن آدرس پوشه های پلاگین رو که دانلود کردید رو باز کنید تا به فایل برسید.برای مثال پوشه inc رو مستقیم آپ نکنید چون دوباره یک پوشه دیگه به اسم plugin وقتی این پوشه رو باز کنید به فایل میرسید.پس شما باید این فایل رو در این ادرس کپی کنید

inc=>plugin
هر کدام رو در محل مربوطه ی خودشون که اپلودش کنید هیچ گونه مشکلی نخواهد بود.پلاگین کاملا سالم میباشد.

موفق باشید.
دوستان از پلاگین هم استفاده کنین خوبه Big Grin

من که خیلی میگشتم تازه یافتم Tongue

ممنون از شما دوست عزیزم c_r_fel BlushHeartBlush
دوستان عزيز برا من هم اين ارور رو ميده خيلي بهش نياز دارم ترو خدا كمكم كنيد .

Not Found
The requested URL /newattachment.php?fid=20&posthash=b70269ed398dad6808d4d9b1ac2a87e3 was not found on this server. darya-gsm.com
چرا اذیت میکنین خودتونو برین اینو نصب کنین

من نصب کردم بدونه هیچ مشکلی کار میکنه

http://community.mybbiran.com/thread-4741.html
ظاهراً يه لينك رو روي سرورت پيدا نميكنه كه مربوط به فايل newttachment.php هست. ببينيد اين فايل رو آپلود كرديد يا نه
صفحه‌ها: 1 2