مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: چرا واسه 1.8.7 پلاگین قالب درست حسابی نیست!!!؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام و عرض ادب .
به تازگی میخوام یه انجمن راه اندازی کنم که حسابی گیج شدم!
میخواستم بدونم که چرا هرچی پلاگین و قالب خوب و کارا هست برا نسخه 1.6 موجود؟

لطفا بفرمایید که اگر mybb 1.8.7 مشکل خاص یا قالب و پلاگین براش نیست نسخه 1.6 رو نصب و استفاده کنم؟؟

لطفا راهنمایی کنید که به کمکتون نیاز دارم.
درود دوست عزیز، اکثر پلاگین ها و بخصوص پلاگین های مهم و کارآمد برای 1.8 ایجاد شده یا سازگار شدند. برخی از آنها هم امکانات بیشتری نسبت به نسخه سازگار با 1.6 دارند و برخی کمتر.

اما مسئله مهم اینه که نسخه 1.6 توسط سایت مادر و حتی این مرجع پشتیبانی پشتیبانی نخواهد شد. یعنی اگر شما به مشکل بربخورید راهنمایی نخواهید شد و باید برای رفع مشکلاتتان هزینه کنید و چون نسخه قدیمی شده و کمتر کسی دیگه باهاش کار میکنه هزینه های بسیار بالاتری بپردازید.

1.8 از نظر پلاگین مشکلی نداره به دیدگاه خودم، اما از نظر قالب کمبود هایی داره و قالب هاش کمه، اما شما میتونید درخواست طراحی کنید و با هزینه ای مناسب قالبی دلخواه رو داشته باشید و یا حتی یک قالب اختصاصی داشته باشید.

برای تبدیل قالب از 1.6 به 1.8 هم آموزش هست، اما اینکار پیشنهاد نمیشه.

بنده و تیم اختصاصیم برای انجام هرگونه سازگاری و طراحی قالب درخدمتتون هستیم.
ممنون از پاسختون.
بزرگوار لطفا اگه انجمنی هست که پلاگین های فارسی 1.8 رو معرفی میکنن آدرسشو بهم بدید تا استفاده کنیم و بیش از پیش درگیر خوبی های mybb بشیم.

(انجمن ها رو پیدا کردم ... خیلی عذر میخوام که خوب تو سایت نگشتم)

شما لطف دارید ؛ هزینه یه قالب اختصاصی چقد میشه؟؟
(۱۳۹۵/۴/۲۳، ۲۱:۴۸:۱۵ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]درود دوست عزیز، اکثر پلاگین ها و بخصوص پلاگین های مهم و کارآمد برای 1.8 ایجاد شده یا سازگار شدند. برخی از آنها هم امکانات بیشتری نسبت به نسخه سازگار با 1.6 دارند و برخی کمتر.

اما مسئله مهم اینه که نسخه 1.6 توسط سایت مادر و حتی این مرجع پشتیبانی پشتیبانی نخواهد شد. یعنی اگر شما به مشکل بربخورید راهنمایی نخواهید شد و باید برای رفع مشکلاتتان هزینه کنید و چون نسخه قدیمی شده و کمتر کسی دیگه باهاش کار میکنه هزینه های بسیار بالاتری بپردازید.

1.8 از نظر پلاگین مشکلی نداره به دیدگاه خودم، اما از نظر قالب کمبود هایی داره و قالب هاش کمه، اما شما میتونید درخواست طراحی کنید و با هزینه ای مناسب قالبی دلخواه رو داشته باشید و یا حتی یک قالب اختصاصی داشته باشید.

برای تبدیل قالب از 1.6 به 1.8 هم آموزش هست، اما اینکار پیشنهاد نمیشه.

بنده و تیم اختصاصیم برای انجام هرگونه سازگاری و طراحی قالب درخدمتتون هستیم.

سلام ولی ببخشید - یک ساعت بیشتر دارم من نصب می کنمو پاک می کنم
یک پلاکین پنهان کردن مهمان-
یک پلاکین کلمات کلیدی - بالای 1 ماهه در جا می زنم

اینکه پلاکین های  اسباب بازی باشه برای 18 بله پر و هیچ پلاکین درست و جسابس مخصوصا اواخر  من ندیدم 
نسخه های قبلی انجمن مای بی بی بسیار عالی بودنند  و جدیدا همه اگر درست هم باشه  دستکاری می کنند تا  هزینه پرداخت بشه و پولی می کنند
سلام و سپاس.
والا خدایی پشتیبانی انجمن که خوبه ولی در کل بخوایم حساب کنیم آره یه سری مشکلات و خود ایرانی ها به وجود میارن ولی باز هم دستشون درد نکنه که زحمت میکشن و بازهم حداقل همین افزونه ها رو انشار میدن...

من دیشب بیشتر پلاگین ها رو یه تستی زدم و اکثرا جواب دادن و همونطور که مدیر گفتن تو بخش قالب ها mybb 1.8 مشکلاتی داره.
نقل‌قول: یک پلاکین پنهان کردن مهمان-
یک پلاکین کلمات کلیدی - بالای 1 ماهه در جا می زنم
خب مشکلتون دقیقا چیه، توی یک تاپیک جداگانه ایجاد کنید در بخش پشتیبانی تا دوستان رسیدگی کنن.

نقل‌قول: جدیدا همه اگر درست هم باشه  دستکاری می کنند تا  هزینه پرداخت بشه و پولی می کنند
مورد دستکاری شده ای توی این پشتیبانی نیست، تنها مواردی که دارای مشکل هستند، و دارای ارزش برای رفع، با هزینه ممکنه برخی انجام بدن.

نمونش مشکلاتی که بعد از تغییر آدرس یا جابجایی انجمن و انتقال سرور که بعضیا بهش برمیخورن رو من براشون با هزینه انجام میدم، اونم نه هزینه زیاد، خیلی ناچیز.

نقل‌قول: شما لطف دارید ؛ هزینه یه قالب اختصاصی چقد میشه؟؟
بسته به نوع قالب و نوع طراحی و زمانی که میبره ما قیمت رو میگیم، و برای اختصاصی شدنش هم چیزی حدود دو سوم قیمت یا 100 تا 250 با توجه به ارزش قالب روی قیمت اضافه میشه.
رنج قیمت برای طراحی هم از 70 تومن برای طرح های پایه داریم تا سطح طراحی متوسط که 270 تومن باشه.

طراحی اختصاصی کلا پیشنهاد نمیشه چون بحث کپی توی ایران آزاده و پیگیریش سخت. به همون سفارش یک قالب جدید یا سفارشی سازی قالب ها اکتفا کنید بهتره. این پیشنهاد منه.
منم دنبال یک قالب خوبم
طراحی های رایگان رو دو ماه بعد می بینیم که به اسم پولی میفروشن و طراحی های پولی هم توسط کاربران حمایت نمیشه پس طراحان قالب  از طراحی قالب سود آنچنانی نصیبشان نمیشود و به همین دلیل قالب 1.8 کم هست ولی باز هم هست . نمونه ی طراحی ما :

http://forum.saze20.ir/
نقل‌قول: به همین دلیل قالب 1.8 کم هست ولی باز هم هست . نمونه ی طراحی ما :

http://forum.saze20.ir/
[/url][url=http://forum.saze20.ir/]

اکثرا مشکل دارن و یا با تلفن همراه به هیچ عنوان سازگار نیستن!!
ما رو حرف شما حساب کردیم. Huh

نقل‌قول: به همون سفارش یک قالب جدید یا سفارشی سازی قالب ها اکتفا کنید بهتره. این پیشنهاد منه.

واقعا قبولت  دارم و قیمتهای مذکور خوب و متعادله البته نسبت به بازار Big Grin

قالب dark رو میتونید روش کار کنید تا یه قالب حسابی ازش در بیاد؟؟
هزینه این گزینه چقد میشه؟؟
دوست عزیز:
درباره پشتیبانی پلاگین و ...
اینا در خدمتم.. درباره پوسته هم در خدمتم تا جایی که ازش سر در بیارم ..

خواستی پ.خ بدهد..
یا حق
صفحه‌ها: 1 2