مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پاک شدن فیلد users از phpmyadmin
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
باعرض سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
بنده چند روزی میشه که هاستم رو تغییر دادم و متاسفانه نمیتونم وارد پنل مدیریت و خود انجمن بشم ایمیل بازیابی رو هم میزنم ولی میگه این ایمیل موجود نیست
رفتم از فیلد یوزر در phpmyadmin ایمیل رو تغییر بدم ولی متاسفانه این فیلد وجود نداره چطور باید این مشکل رو برطرف کنم
باتشکر
1- نسخه 1.6
2- کپی رایت های غیرقابل قبول
3- پیش تر راهنمایی شدید تا هرچه سریع تر موارد رو رفع کنید اما رفع نکردید. تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که همه چیز رو حذف و انتقال رو دوباره انجام بدید.

روز خوش.
(۱۳۹۵/۳/۲، ۱۱:۳۷:۳۰ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]1- نسخه 1.6
2- کپی رایت های غیرقابل قبول
3- پیش تر راهنمایی شدید تا هرچه سریع تر موارد رو رفع کنید اما رفع نکردید. تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که همه چیز رو حذف و انتقال رو دوباره انجام بدید.

روز خوش.

درود
باعرض پوزش به دلیل کم بودن قالبهای تفریحی مای بی بی 1.8 بنده نمیتونم انجمن رو به 1.8 آبدیت کنم
نقل‌قول: تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که همه چیز رو حذف و انتقال رو دوباره انجام بدید
دقیقا چی رو پاک کنم و دوباره انتقال بدم تمام فایلهای انجمن رو دوباره انتقال بدم؟
نقل‌قول: باعرض پوزش به دلیل کم بودن قالبهای تفریحی مای بی بی 1.8 بنده نمیتونم انجمن رو به 1.8 آبدیت کنم
متاسفانه ما هم نمیتونیم پشتیبانی کنیم.

نقل‌قول: دقیقا چی رو پاک کنم و دوباره انتقال بدم تمام فایلهای انجمن رو دوباره انتقال بدم؟
هم فایل های انجمن و هم دیتابیس مربوط به انجمن.

تاپیک بسته شد×