مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل بسیار بزرگ در احراز هویت دو مرحله ای
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
دوتا اشتباه کردم
یکی اینکه خودم خواستم پارسی سازم رو عوض کنم و زدم خرابکاری کردم.
حتی با بازگردانی بکاپ هم تغییرات باقی موند و حالا یه سری بخش مال مای بی بی ایرانه یه سری بخش هام مال قبلی!!!!!!
دومم اینکه از احراز هویت دو مرحله ای استفاده کردم. واقعا اشتباه بزرگی کردم.
میشه لطفا کمکم کنید؟؟
احراز هویت دو مرحله ای رو از بخش صفحه اصلی»تنظیم شخصی فعال کردم. قبلشم برنا ای که گفته بود رو نصب کردم. بعد از فعال کردنش یه بارکد نشون داد که هر کار کردم نتونستم اسکنش کنم.
تا خواستم کد یکبار مصرف بگیرم یک دفعه ای از پنل خارج شد.
حالا ازم کد میخواد و من کدی ندارم.
چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟ Sad Sad
از هاستتون وارد بخش تنظیمات بشین و اون بخشی که مال احراز هویت دومرحله ای باشه رو غیرفعال کنید
میشه واضح تر بگید؟؟
بخش تنظیمات یعکی کجا دقیقا؟؟
چه طور غیر فعال کنم؟؟
منظورتون از پی اچ پی مای ادمینه؟؟
منظورتون احراز هویت بدای مای بی بی یا هاست؟
احراز هویت دو مرحله ای برای مای بی بی .
توی بخش صفحه اصلی،قسمت تنظیمات شخصی
وای لطفا یکی کمک کنه
شما وقتی بارکد رو با نرم افزار مورد نظر اسکن کردین دیگه با هربار ورود به نرم افزار (در موبایل) یک کد جدید به شما میده که باید برای ورود ازش استفاده کنین / این عمل ضریب امنیتی پنل ورود رو بسیار بالا میبره و از دسترسی غیر مجاز تا حد امکان جلوگیری میکنه! /
سلام
مشکل اینجاست که من نتونستم بارکد رو اسکن کنم و قبل از اسکن از پنل خارج شد. حالا ازم کد میخواد و من چون نتونستم اسکن کنم بارکدو هیچ کدی ندارم. هیچ راهی نداره از هایت غیر فعالش کنم؟؟؟
من موضوع شما رو در سایت مادر مطرح کردم امیدوارم اونا راهی بلد باشن چون این کد با همکاری گوگل ایجاد شده و با گوگل بررسی میشه
جهت اطمینان یک بکاپ از دیتابیستون بگیرید بعد این کوئری رو توی phpMyAdmin داخل جدول مربوط به انجمنتون اجرا کنید :
کد php:
UPDATE `mybb_adminoptionsSET `authsecret`='' 
اگر با اجرا کردن کوئری ها آشنایی ندارید توی گوگل سرچ کنید نحوه اجرای کوئری در phpMyAdmin یا اینکه اینجا سرچ کنید نحوه اجرای کوئری یا اجرا کردن کوئری
مشکلم حل شد. یک دنیا ممنون