مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل پشت مشکل | مای بی بی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تا اینجا پیش رفتم
دیتابیس و رمز و نام کاربری رو ساختم اما بازم این ارور رو میده بعد دیدم گفتم باید برم داخل config.default.php و تو کدها نام و رمز دیتابیسی رو ک ساختم اینجا هم وارد کنم | اما وقتی رفتم داخل config.default.php  دیدم سفیده و هیچ کدی و متنی داخلش نیست !!!!!!

[تصویر:  f1ts9xxc4oawx9wppzmp.png]
1- اگر از هاست استفاده میکنید قطعا نام کاربری و نام دیتابیس رو اشتباه وارد میکنید. بررسی کنید
۲- بعد از مشکل بالا قطعا مشکل هاست پایگاه داده هست که اصولا localhost هستش اما ممکنه متفاوت باشه تو بعضی از هاست ها
۳- شما برای نصب نباید فایلی رو دستی ویرایش کنید. فایل کانفیگ بصورت پیشفرض در هنگام نصب اضافه و محتواش ایجاد میشه.

پیشنهاد من اینه که آموزش ها رو کامل بخونید
شما باید نام هاست پایگاه داده را localhost قرار دهید (البته ممکن است این نباشد اگر نبود به پشتیبانی هاست خود تیکت بزنید)
پیشنهاد می کنم نام پایگاه داده و نام کاربری پایگاه داده را چیز ساده ای نگذارید چون احتمال هک بالا می رود

اگر خواستید می توانید دسترسی به هاست رو بدید تا براتون رایگان نصب کنم
سلام.
نام کاربری پایگاه داده رو root نوشتید در حالی باید اولش ادرس سایتتون باشه. مثلاbuxi.ir_root یه همچین چیزی تو ذهنم هست. Huh