مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دو مشکل در سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و درود.
در سایت دو مشکل دارم.
اولین مشکل که اصلا درست نشد این هستش که زیر انجمن ها به صورت لیست وار در نمیان.
من تعدادشون رو زیاد کردم.اما دیدم به حالت اول برگشته و 2 تا بود.الان زیاد کردن subfrom هارو.اما هنوز همین دوستان.
از طریق آموزش ها من توی سورس شکل ظاهری رو تغییر دادم.
این مشکل از چیه؟
http://iedb.ir/acc/index.php
ببینید.مثلا وسطای فرم قسمت خرید و فروش داره.زیر انجمن زده مثلا 4 تا  بیشتر.با اینکه تعدادشو زیاد کردم.
از توی سورس ها هم میشه تغییر داد؟
--------------------
مشکل دوم :
پلاگین برچسب رو اضافه کردم.داخل قسمت new thread و قیمت های دیگه هم متغیرش هست.
اول درست بود.اما نمیدونم چرا الان هرچی نصب میکنم یا غیر فعال میکنم گزینه تگ ها بر روی نوشته جدید نمیاد.
لطفا یک کمک کنید.
ممنون.
جالب اینجاست من تعداد ساب فروم هارو زیاد میکنم.اما خودبه خود به حالت اول میگرده و 2 میشه
مشکل از چیه؟
دوستان مشکل زیر انجمن هارو درست کردم.
فقط مشکل این پلاگین کلمات کلیدی هستش.همون برچست یا تگ.
هرکار میکنم داخل قسمت نوشتن یک مطلب جدید نمیاد.
چکار کنم؟
یک سوال دیگه,چکار کنم که خودش کلمات کلیدی رو بذاره,بعد یک صفحه باشه مثل تگ اضافه که اگه کاربر خواست تگ اضافه بزنه.
توی وی بالتین دیدم اینو.
کسی میتونه؟
حتی توی my-bb هم هست.
ممنون میشم کمک کنید.
(۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۱:۱۴:۵۵ عصر)IeDb نوشته است: [ -> ]فقط مشکل این پلاگین کلمات کلیدی هستش.همون برچست یا تگ.
هرکار میکنم داخل قسمت نوشتن یک مطلب جدید نمیاد.
چکار کنم؟

متغیرش رو در قالب newthread قرار دادید :
کد:
{$new_tags}

آیا کد مربوط به عنوان هم ویرایش شده ، باید به صورت زیر باشه :
کد:
<input type="text" class="textbox" name="subject" id="subject" onblur="change_tag();" size="40" maxlength="85" value="{$subject}" tabindex="1" />

(۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۱:۱۴:۵۵ عصر)IeDb نوشته است: [ -> ]یک سوال دیگه,چکار کنم که خودش کلمات کلیدی رو بذاره,بعد یک صفحه باشه مثل تگ اضافه که اگه کاربر خواست تگ اضافه بزنه.

این پلاگین فکر نکنم همچین قابلیتی داشته باشه
البته میتونید از طریق تنظیمات پلاگین ، ایجاد برچسب خودکار رو غیرفعال کنید
ولی بعد باید کاربر خودش برچسب مورد نظر رو وارد بکنه
سلام و درود.
من این کدی که گفتین رو با اینکه بود بازم اضافه کردم.
اما بازم نمیاد اصلا
http://iedb.ir/acc/index.php
ثبت نام کنید و یک پست بذارید.ببینید نشون میده یا نه
1- از پارسی ساز اینجا استفاده کنید تا پشتیبانی بشید
۲- نسخه 1.6 دیگه پشتیبانی نمیشه، به نسخه 1.8 بیاید تا پشتیبانی بشید. اگر نسخه 1.8 رو دارید و طبق بررسی های من دارید، باید از قالب های سازگار با این نسخه استفاده کنید یا قالبتون رو سازگار کنید تا مشکلی برای عملکرد انجمن و پلاگین های این نسخه پیش نیاد
۳- بعد از کارهای بالا ممکنه مشکل شما رفع بشه، اگر نشد اونوقت توی همینجا اعلام کنید تا دوستان پیگیری کنن.