مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: جلد سوم کتاب MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان عزیز،

اکثر کاربران قدیمی سیستم مای بی بی در جریان هستند که از چند سال پیش قرار بود کتابی در خصوص مای بی بی نوشته شود اما بنا به دلایل مختلف این کتاب تا به امروز تهیه نشده بود ! من پس از مدتها تصمیم گرفتم این کتاب را بنویسم همانطور که مشاهده میکنید امروز کتاب مای بی بی را برای شما عزیران آماده و به پایان رساندم ! 

[تصویر:  d.png] عنوان کتاب: کتاب آموزشی MYbb 
[تصویر:  user.png] نویسنده:  HOssE!N-B
[تصویر:  d.png] معرفی: Friday - 2015 14 August
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: Friday - 2015 14 August

ویژگی ها:
  • خود آموز بودن کتاب 
  • کاملاً تصویری ( تصاویر واضح)
  • توضیح کامل نکات ریز انجمن 
  • توضیح کامل پنل مدیرت MYbb
  • رعایت علایم نگارشی 
  • استفاده از فونت های خوانا 
  • قابلیت نمایش در موبایل
  • و...

مشخصات، و برخی از سرفصل های  کتاب:
  • در قالب Pdf
  • در قالب word
  • 223 صفحه
  • آموزش کامل پنل مدیریت MYbb
  • آموزش نصب مای بی بی در ویندوز7 [لوکال هاست]
  • آموزش نصب مای بی بی در هاست [هاست رایگان]
  • آموزش به روز رسانی (ارتقاء) انجمن ( همراه توضیحات کامل) 
  • توضیحاتی راجب سیستم مرج (Merge)
  • توضیح قسمت های مختلف انجمن از جمله، سالنامه، حالت آرشیو،  پُرتال، سیستم اعتبار، و ...
  • و ...
نُکات:
  1. این کتاب با ارسال گزارش های شما در خصوص غلط املایی، نامفهوم بودن قسمتی و ... به روزرسانی خواهد شد.
  2. این کتاب در این انتشار دارای 10 سرفصل می باشد.
  3. در صورتی که از این نسخه ی کتاب استقبال و حق کپی رایت نویسنده کتاب رعایت شود همراه با انتشار نسخه ی 2 مای بی بی، این کتاب را هم به روز رسانی خواهم کرد.
  4. سپاس بیکران از تیم مای بی بی ایران جهت پارسی سازی کامل این Cms، این امر در تهیه آموزشهای مربوط به پنل مدیریت تاثیر بسزایی داشت، به همین علت ---- در صد از فروش این کتاب به حساب مدیریت مای بی بی ایران جهت تامین و نگهداری انجمن پشتیبانی مای بی بی ایران واریز خواهد شد.
  5. پس از دانلود و استفاده از این کتاب به هیچ عنوان حق انتشار کتاب یا کپی نوشته های آن در وب سایت ها یا انجمن ها را ندارید! در صورت مشاهده برخورد خواهد شد! 
پی نوشت:
  1. همانطور که در کتاب ذکر شده قرار بود این کتاب به صورت رسمی به چاپ برسد اما بنا به دلایل و مسایل شخص مجبور به انتشار آن به صورت الکترونیکی شدم 
  2. توصیه اکید بنده جهت خواندن این کتاب به دوستان تازه کار، و تازه وارد مای بی بی می باشد، با خواندن این کتاب و کمی ابتکار عمل میتوانند به صورت کامل به مای بی بی به صورت مسلط شوند، همچنین به کاربرانی که تا به حال با پنل مدیریت خود به صورت کامل کار نکرده اند این کتاب توصیه می شود.
  3. این کتاب بر اساس تجربه کار بنده طی چند سال اخیرکار با این سیستم است همچنین قسمت هایی از  این کتاب ترجمه وب سایت مرجع مای بی بی است. 
نوجه:  در صورت رعایت نکردن کپی رایت کتاب و دیگر محصولات مای بی بی ایران مراقب باشید مجرم نشوید!
[تصویر:  name.png] دانلود:

قیمت: 10,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

با احترام Heart
ممنون بابت تلاش که انجام دادید   Sleepy
فقط یه سوال داشتم . در صورت اومدن نسخه های بعدی ( مثلا مای بی بی 2 ) ، آیا بروزرسانی مطالب جدید رو در کتابتون خواهید داشت ؟
و آیا افرادی که خریداری کردند باید دوباره پرداخت کنند ( بعد از بروزرسانی ) ؟
Heart Heart Heart
درود

نقل‌قول: فقط یه سوال داشتم . در صورت اومدن نسخه های بعدی ( مثلا مای بی بی 2 ) ، آیا بروزرسانی مطالب جدید رو در کتابتون خواهید داشت ؟
در صورتی که از این نسخه ی کتاب استقبال و حق کپی رایت نویسنده کتاب رعایت شود همراه با انتشار نسخه ی 2 مای بی بی، این کتاب را هم به روز رسانی خواهم کرد.

نقل‌قول: و آیا افرادی که خریداری کردند باید دوباره پرداخت کنند ( بعد از بروزرسانی ) ؟
اگر تغییرات چشمگیری صورت نگیرد و کتاب با همین آموزش ها و به همین صورت برای نسخه ی 2 آماده شود خیر نیازی به پرداخت هزینه ی مجدد آن نیست، اما اگر تغییرات وسیعی در آموزش ها، و آموزش های جدیدی به کتاب افزوده شود ( که در همین فکر هم هستم ) کسانی که قبلاً کتاب را خریداری کرده باشند نیازی به پرداخت مجدد کل مبلغ برای آنها نمی باشد، تنها با پرداخت ماوتفاوت میتوانند نسخه ی جدید کتاب را دریافت کنند Wink
خوب من به عنوان کسی که اولین نفر بود که کتاب رو خرید وظیفم میدونم ضمن تشکر از جناب بشکنی نظر خودم رو اعلام کنم 
اول اینکه واضح بود که روی کتاب کار شده و وقت گذاشته شده . تصاویر بسیار واضح و فونت ها خوانا و فایل بطور کلی ، تمیز بود . Big Grin
شما میتونید با این کتاب ( البته حتما در صورت آپدیت کردن ماهانه ) درآمد بسیار بالایی داشته باشید جناب بشکنی . چون این پی دی اف فقط یک شروع برای کتاب کامل Mybb میباشد .
در نسخه های بعدی حتما فونت ها رو یکم بهتر و برای فایل حتما هدر و فوتر و یا واترمارک قرار بدید تا نقض کپی رایتش سخت تر بشه ( Big Grin )
ضمن اینکه یه چیزایی رو حتما حتما به کتاب اضافه کنید . مثلا یه بخشی بذارید برای سوالات متداول و حتی میتونید پلاگینای اصلی رو معرفی کنید و لینک بدید  . 
حتما در نسخه بعدی تغییراتی کلی در کد های قالب ها ( مثلا چنتا کد فوتر عالی متحرک  Exclamation ) 
در کل اگه روش کار کنین کتاب فوقالعاده ای میشه ...
حتما ادامه بدید من خریدارم  Big Grin
با تشکر
نقل‌قول: خوب من به عنوان کسی که اولین نفر بود که کتاب رو خرید وظیفم میدونم ضمن تشکر از جناب بشکنی نظر خودم رو اعلام کنم 
اول اینکه واضح بود که روی کتاب کار شده و وقت گذاشته شده . تصاویر بسیار واضح و فونت ها خوانا و فایل بطور کلی ، تمیز بود . [تصویر:  biggrin.gif]
خوشحالم از اینکه کتاب مورد توجه شما قرار گرفت و همچنین از اینکه نظر خود را هم بیان کردید سپاسگذارم 

نقل‌قول:
شما میتونید با این کتاب ( البته حتما در صورت آپدیت کردن ماهانه ) درآمد بسیار بالایی داشته باشید جناب بشکنی . چون این پی دی اف فقط یک شروع برای کتاب کامل Mybb میباشد .
آپدیت ماهانه خیلی وقت گیر و ... است استقبال از آنچه که فکر میکردم کمتر است اما با گفته ی شما موافقم که فایل پی دی اف مقدمه ای برای کامل کردن کتاب است که انشالله در آینده ای نه چندان دور نسخه های متعددی از کتاب منتشر خواهد شد و مشکلات گزارش شده برطرف و در نهایت سعی بر چاپ کتاب دارم.

نقل‌قول: در نسخه های بعدی حتما فونت ها رو یکم بهتر و برای فایل حتما هدر و فوتر و یا واترمارک قرار بدید تا نقض کپی رایتش سخت تر بشه ( [تصویر:  biggrin.gif] )
در خصوص فونت بیبشتر تحقیق خواهم کرد و فونتی که معمول و رایج است را در نسخه ی بعد استفاده خواهم کرد. Wink در خصوص کپی رایت هم اگر متن و ... آن کپی شود فهمیدن آن کار سختی نیست اما با توجه به تایپیک زیر گمون نمیکنم کسی قصد کپی و ... متن های کتاب رو داشته باشه ...

نقل‌قول:
ضمن اینکه یه چیزایی رو حتما حتما به کتاب اضافه کنید . مثلا یه بخشی بذارید برای سوالات متداول و حتی میتونید پلاگینای اصلی رو معرفی کنید و لینک بدید  . 
در نسخه ی بعد اعمال خواهد شد.

نقل‌قول: حتما در نسخه بعدی تغییراتی کلی در کد های قالب ها ( مثلا چنتا کد فوتر عالی متحرک  [تصویر:  exclamation.gif] ) 
در کل اگه روش کار کنین کتاب فوقالعاده ای میشه ...
حتما ادامه بدید من خریدارم  [تصویر:  biggrin.gif] 
این مورد هم جزء آموزش محسوب میشه که قصد دارم در انتشار نسخه ی بعد بخشی (فصل) به عنوان آموزش به کتاب اختصاص دهم 

با سپاس از شما
با توجه به درخواست برخی از دوستان قیمت کاهش یافت   Shy
سلام بزودی قصد ایجاد انجمن برای سایت روانشناسی دارم. می خواستم بدونم چه اسکریپتی خوبه دوم برای من که تقریبا تازه کارم این کتاب چغر می تواند کمک کند؟
ایا bbmy ویژگی خاصی دارد. محیط این انجمن هم به نظر کامل میاد. آیا انجمن شما هم bbmy است
.
نقل‌قول: این کتاب چغر می تواند کمک کند؟
درود
سرفصل های کتاب ارائه شده اند! 
  1. آموزش کامل پنل مدیریت MYbb
  2. آموزش نصب مای بی بی در ویندوز7 [لوکال هاست]
  3. آموزش نصب مای بی بی در هاست [هاست رایگان]
  4. آموزش به روز رسانی (ارتقاء) انجمن ( همراه توضیحات کامل) 
  5. توضیحاتی راجب سیستم مرج (Merge)
  6. توضیح قسمت های مختلف انجمن از جمله، سالنامه، حالت آرشیو،  پُرتال، سیستم اعتبار، و ...
  7. و....
همچنین 

نقل‌قول:
  1. توصیه اکید بنده جهت خواندن این کتاب به دوستان تازه کار، و تازه وارد مای بی بی می باشد، با خواندن این کتاب و کمی ابتکار عمل میتوانند به صورت کامل به مای بی بی به صورت مسلط شوند، همچنین به کاربرانی که تا به حال با پنل مدیریت خود به صورت کامل کار نکرده اند این کتاب توصیه می شود.

موفق باشید

نقل‌قول:
ایا bbmy ویژگی خاصی دارد. محیط این انجمن هم به نظر کامل میاد. آیا انجمن شما هم bbmy است

منظور خود را واضح بیان کنید بله کامل است اگر شما به آن مسلط شوید! تمام سیستم های متن باز را با شخصی سازی میتوانید برای خود کامل کنید.

انتخاب cms نیاز به تحقیق و .... دارد 
در انتخاب cms خود دقت کنید (بنده برای انجمن mybb را پیشنهاد میکنم) 

موفق باشید.
درود بر دوستان

از آنجایی که قول داده بودم با توجه به استقبال دوستان از کتاب آنرا بروز رسانی و مطالب جدیدی به آن اضافه و مشکلات آنرا برطرف میکنم،

استقبال چندان خوب نبود! اما برای برای دلگرمی دوستان و جامعه مای بی بی بخصوص مای بی بی ایران کتاب را فعلاً به صورت کلی بروزرسانی نخواهم کرد اما، برای آموزش های جدید و موارد جدید پیوست هایی را به کتاب اضافه میکنم و دوستانی که کتاب را خریداری کرده اند بدون پرداخت هزینه ای میتوانند پیوست ها را دریافت و از آنها استفاده کنند.
پیوست اول پس از حدود 6 الی 7 ماه ارائه شد و دوستانی که دسترسی دارند میتوانند فایل را دانلود کنند.

موضوع پیوست: آموزش کامل  نصب نرم افزار xampp  و راه اندازی مای بی بی در xampp کاملاً تصویری و گام به گام. [14 صفحه Pdf]

نکته: چنانچه استقبال خوب باشد پس از پیوست چند آموزش کتاب را به صورت کلی بروزرسانی خواهم کرد.
پی نوشت: از این پس منتظر پیوست های جدید باشید  Wink
درود بر دوستان،
پیوست دوم کتاب MYbb هم اکنون قابل دریافت میباشد.

موضوع پیوست: آموزش کامل ادغام کردن دو انجمن گفتگوی مای بی بی (MYBB) 

در این پیوست با استفاده از سیستم ادغام (merge) به صورت کاملاً تصویری و گام به گام در 22 صفحه نحوه ی ادغام 2 انجمن گفتگو با یکدیگر را به شما خواهیم آموخت.

موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2