مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل قالب در پیکسل های بالای 1024
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام
فالب سایت من در مانیتور های بالای 20 اینچ و با رزولیشین های بالا به صورتی که در عکس هست در میاد

راه حل چیه؟

[تصویر:  Untitled-1.jpg]
درود
پشتیبانی قالب را از سایتی که دریافت کرده اید خواستار شوید.
پوسته رو تعویض کنید تا متوجه اشکال کار بشید.
رزولیشن پوسته پایین هست.در ضمن فارسی سازی پوستتون هم ناقص هست(چپ چین هست).
خود پوسته هم ناقص هست.

c_r_fel
سلام.دوستان معذرت ميخوام براي اسپم.

اما نميشه اين پوسته ي انلايتن رو خودتون راست چين و فارسي سازي كنيد كه دوستان از نسخه بدرد نخور پخش شده در نت استفاده نكنن ؟!
این پوسته حتی انگلیسیش هم مشکلاتی رو داشته.چه برسه به این که با این مشکلات به بدترین شکل ممکن هم راست چین بشه.

اگر بخواد به شکل کاملا سالم گذاشته بشه و این شکل طراحی بشه باید از اول از وی بی به مای بی بی تبدیل بشه که زمان بر هست.البته نه زیاد اما این پوسته ارزشش رو نداره.

مای بی بی پوسته های زیادی داره اما من فقط در یک چیز از مدیریت سایت مادر گله داشتم که شخصا هم به خودشون گفتم اونم این هست که چرا انقدر راحت اجازه میدن یک پوسته ی واقعا غیر استاندارد در لیست پوسته های سایت مادر قرار بگیره و همینطور چطور پوسته ای بنا بر فارسی بودنش اون هم فقط در حد کلمه ی فارسی به این راحتی در ستون سمت چپ فارسی شدش قرار بگیره و خود پوسته هم در لیست پوسته های استاندارد سایت قرار بگیره. فقط هم گفتن "مبنای ما این هست که ریشه ی پوسته انگلیسی باشد که بشه تغییرش داد" که این دلیل چیزی جز بی دلیلی نیست.

ارسالتون به جا بود.

c_r_fel
(۱۳۸۹/۴/۹، ۲۳:۲۴:۱۲ عصر)ZUNKED نوشته است: [ -> ]سلام.دوستان معذرت ميخوام براي اسپم.

اما نميشه اين پوسته ي انلايتن رو خودتون راست چين و فارسي سازي كنيد كه دوستان از نسخه بدرد نخور پخش شده در نت استفاده نكنن ؟!
دوست عزیز این پوسته نسخه 1.2 مای بی بی هست که بعضی ها به 1.4 تبدیل کردند و گفتند ما طراحی کردیم! به همین دلیل با نسخه 1.4 هماهنگی ندارد. مگر اینکه خیلی رویش کار شود که با 1.4 هماهنگ شود. Wink
دوستان من این قالبا خیلی دوست داشتم
شبیه این قالب نیست که درست کار کنه؟