مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: نبودن دکمه ها در انجمن کمک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من اومدم دکمه های پیشفرض ک تو هاستم به صورت انگلیسی بود حذف کردم و دکمه های فارسی رو بجاش جایگزین کردم ولی دکمه هام نیست.

مثال ارسال مطلب دکمه نداره

http://up-is.ir/up94/p1/143532786346151.png
1- شما توی جای مناسبی مطلبتون رو ارسال نمیکنید و براش پیشوند انتخاب میکنید.پیشوند ها رو برای درخواست های پشتیبانی استفاده نکنید. دقت کنید لطفا. منتقل شد///
2- از بسته های مای بی بی که همراه با پارسی هست و در اینجا قرار داده شده استفاده کنید قطعا مشکلی نخواهید داشت.
3- نسخه شما 1.4! این یعنی امنیت بسیار پایین.چرا از 1.8 ها استفاده نمیکنید که هم گرافیک و هم امکانات بهتری دارن و امنیتشون خیلی بالاتر از نسخه های قبل هست؟
(۱۳۹۴/۴/۶، ۰۹:۲۸:۴۲ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]1- شما توی جای مناسبی مطلبتون رو ارسال نمیکنید و براش پیشوند انتخاب میکنید.پیشوند ها رو برای درخواست های پشتیبانی استفاده نکنید. دقت کنید لطفا. منتقل شد///
2- از بسته های مای بی بی که همراه با پارسی هست و در اینجا قرار داده شده استفاده کنید قطعا مشکلی نخواهید داشت.
3- نسخه شما 1.4! این یعنی امنیت بسیار پایین.چرا از 1.8 ها استفاده نمیکنید که هم گرافیک و هم امکانات بهتری دارن و امنیتشون خیلی بالاتر از نسخه های قبل هست؟

1.8 دوست ندارم.زیادی پیشرفتس.

ممنون خودم حلش کردم