مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین آیکون انجمن من (آیکون سفارشی انجمن) - MyForumIcons - Custom Forum Icons
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود 

[تصویر:  plugin_add.png] [تصویر:  plugin_add.png] [b]پلاگین:[/b] پلاگین آیکون انجمن من - MyForumIcons - Custom Forum Icons
[تصویر:  version.png] نسخه : 1.8.x
[تصویر:  user.png] نویسنده :  EthanD
[تصویر:  d.png] معرفی : 03-30-2015, 07:03 AM
[تصویر:  d.png] آخرین بروز رسانی : 03-30-2015, 11:58 PM
[تصویر:  user.png] ترجمه : Deshneh 

[تصویر:  info.png] عملکرد : به شما اجازه میدها تا برای هر انجمن ایکون سفارشی انتخاب کنید و  برای هر قالب از آیکون متفاوت استفاده کنید (در صورت سفارشی نکردن آیکون از آیکون پیشفرض قالب استفاده میشود)

[تصویر:  wrench.png] نحوه نصب : آپلود کردن فایل و فعال سازی افزونه در تنظیمات کنترل پنل مدیر کل

[تصویر:  photos.png] نمونه :
پیوست شد. 

[تصویر:  name.png] دانلود :
پیوست شد.

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی :  
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=457
منم میخواستم بزارم که شما زحمتشو کشیدید Smile
(۱۳۹۴/۱/۱۱، ۱۳:۰۶:۴۵ عصر)محمد محمدی نوشته است: [ -> ]منم میخواستم بزارم که شما زحمتشو کشیدید Smile
خسته نباشی رفیق  Smile
من این پلاگین رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا وقتی اینی انتخاب کردم واسه انجمن فعال نشد Huh
تنها با فعال کردن اتفاق خاصی رخ نمیده 
باید انجمن مود نظرتون رو انتخاب و تصویری برایش مشخص کنید . ! 
(۱۳۹۴/۱/۳۰، ۱۰:۵۳:۵۱ صبح)HOssE!N-B نوشته است: [ -> ]تنها با فعال کردن اتفاق خاصی رخ نمیده 
باید انجمن مود نظرتون رو انتخاب و تصویری برایش مشخص کنید . ! 

دست شما درد نکنه یعنی ما ....
انجمن هایی که قبلا ساختم رو انتخاب کردم و تصویری براش گذاشتم ولی در سایت نشون نداد اون تصویر رو.
گفتم شاید باید تصویر یه سایز خاص باشه؟ چه سایزی بهتره
یا شایدم یه کد باید اضافه کنم
تو قالب دیفالت چک کنید.
اگر تنظیماتتون درست باشه و آیکون نیاد مشکل از نبود متغیر توی پوستتون هست که باید کار زیر رو کنید:
قالب مورد نظر > forumbit > بعدش forumbit_depth2_forum رو ویرایش کنید؛ کد زیر رو داخلش پیدا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}"></span>

و با کد زیر جابجا کنید:
کد:
id="mark_read_{$forum['fid']}" {$forum['myforumicon_override']}></span>{$forum['myforumicon']}
نقل‌قول:
انجمن هایی که قبلا ساختم رو انتخاب کردم و تصویری براش گذاشتم ولی در سایت نشون نداد اون تصویر رو.

نقل‌قول:
من این پلاگین رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا وقتی اینی انتخاب کردم واسه انجمن فعال نشد [تصویر:  huh.gif]
درود
دوست عزیز شما رو چیزی فرض نمیکنیم ! با توجه به توضیحاتتون پاسخ دادیم ! 

راه حل دوستمون firstboy000  رو تست کنید . 
(۱۳۹۴/۱/۳۱، ۱۸:۲۶:۳۳ عصر)HOssE!N-B نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول:

نقل‌قول:
من این پلاگین رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا وقتی اینی انتخاب کردم واسه انجمن فعال نشد [تصویر:  huh.gif]
درود
دوست عزیز شما رو چیزی فرض نمیکنیم ! با توجه به توضیحاتتون پاسخ دادیم ! 

راه حل دوستمون firstboy000  رو تست کنید . 

ک کلمه ایکنی نیفتاده واسه همین فکر کردین ایکن انتخاب نکردم Big Grin
ممنون درست شد
سلام من پلاکین نصب کردم یک گزینه قسمت ویرایش
Edit Forum اضافه شد

Forum Link
To make a forum redirect to another location, enter the URL to the destination you wish to redirect to. Entering a URL in this field will remove the forum functionality; however, permissions can still be set for it.
چطوری میشه لینگ اضافه کنم تشکر
صفحه‌ها: 1 2 3