مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.8.4 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
بدون مشکل آپدیت شد ولی همچنان در ویرایش زبان تو کنترل پنل مدیر مشکل وجود داره Undecided
واقعا خیلی نسخه بدیه 1.8.3 از این بهتره.
با سلام و خسته نباشید به همه و تشکر ویژه برای مدیریت محترم

دو سالی میشه یه خاطر مشغله کاری به انجمنم نرسیدم و فرصتی برام نیست که بخوام بروز رسانیش کنم وکاراش و انجام بدم

کسی این زحمت و برام میکشه ؟

متشکرم
سلام آقای زنگنه.

یک باگ در ترجمه پارسی پیدا کردم ، لطفا اصلاح کنید.
مشکل اینجاست که زمان گزارش یک ارسال یا گزارش هر مطلبی ، در کنار کادر انتخاب دلیل گزارش، باید یک نوشته باشه با نام : "دلیل گزارش" در نسخه انگلیسی متغیر این بخش هست:

کد php:
$l['report_reason'] = "Report Reason"

اما در نسخه پارسی این متغیر بجاش قرار گرفته:
کد php:
$l['report_post'] = "گزارش ارسال"

و همین تغییر باعث شده این متغیر زبان خوانده نشه. در اصل این متغیر چنین باید بشه:

کد php:
$l['report_reason'] = "دلیل گزارش:"

پس از تغییر به خوبی عمل میکنه. دو شات هم از مشکل در نسخه انگلیسی و پارسی پیوست کردم.

لطفاً در نسخه بعدی تصحیح کنید. / سپاس.
الان من بخوام یه انجمن جدید بزنم و مای بی بی رو از اول نصب کنم چی رو باید دانلود کنم؟
(۱۳۹۳/۱۲/۱۳، ۰۳:۲۸:۴۱ صبح)shila30 نوشته است: [ -> ]الان من بخوام یه انجمن جدید بزنم و مای بی بی رو از اول نصب کنم چی رو باید دانلود کنم؟

درود

بسته کامل رو دریافت کنید !

http://mybbiran.com/download/last
سلام

من انجمن رو به این نسخه اپدیت کردم. نسخه قبلی من 1.6.6 بود.

ولی الان مشکلی که پیش امده برام اینه که پنل ادمین بالا نمیاد و بعد لاگین در پنل ادمین فقط صفحه سفید بالا میباد

به پنل ادمین اصلن دسترسی ندارم چون صفحه سفید بالا میاد و فایل ایندکس رو دوباره اپلود کردم ولی نشد باز...
کسی چنین مشکلی داشته؟
فایل admin رو یک بار دیگر اپ کنید ببینید باز این مشکل رو دارید ؟Big Grin
نه این کارها فایده ای نداره...

اپلود کردم ولی باز سفیدمیاد!
مشکل حل شد...

ای ول خودم
صفحه‌ها: 1 2 3 4