مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بازگردانی رمز عبور
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

من اشتباهی رمز یکی از کاربرامو عوض کردم

الان چطوری بفهمم

رمزش چیه

رمزشون بیارم سرجاش Big Grin
درود

باید بک آپ رو ریستور کنید.
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۱۸:۵۳ صبح)Mr.Am!n نوشته است: [ -> ]درود

باید بک آپ رو ریستور کنید.

بکاپ چی؟
بکاپ ممکمه اطلاعات فعلی بپره . بهتره از طریق ایمیل بهشون اطلاع بدین و رمز رو بهشون بدین و بگین عوض کنن
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۲۶:۴۲ صبح)MohamadReza نوشته است: [ -> ]بکاپ ممکمه اطلاعات فعلی بپره . بهتره از طریق ایمیل بهشون اطلاع بدین و رمز رو بهشون بدین و بگین عوض کنن

مشکل همینجاس چون از ایمیل و اینا سر نیاورد یه ایمیل الکی زد بعد فعالش کردم
ای دی یاهووی؟ شماره ای هیچی ندارین؟
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۲۹:۲۶ صبح)MohamadReza نوشته است: [ -> ]ای دی یاهووی؟ شماره ای هیچی ندارین؟

نه تو یه چت روم بود که به دلیل تبلیغات انجمن من تو چت روم اخراج شد
خب اگه ومپ سرور داشته باشید میتونید بک آپ رو روی اون ریستور کنید و از قسمت phpmyadmin رمز هش شده ی اون کاربرو جایگرین کنید با رمز هش شده ی فعلی Big Grin  میدونم یکم پیچیدس ولی راحته کاره 3 دقیقس Big Grin
(۱۳۹۳/۷/۲۳، ۰۱:۳۸:۰۸ صبح)MohamadReza نوشته است: [ -> ]خب اگه ومپ سرور داشته باشید میتونید بک آپ رو روی اون ریستور کنید و از قسمت phpmyadmin رمز هش شده ی اون کاربرو جایگرین کنید با رمز هش شده ی فعلی Big Grin  میدونم یکم پیچیدس ولی راحته کاره 3 دقیقس Big Grin

ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بکاپ روزانه میدن

روششو بگید
روشش که خیلی طولانیه نگاه به این یک خط ننداز. Smile 
حالا یه روش دیگه میتونی پاپ آپ بزنی هرکی مشکلی داشت به این ایمیل مراجعه کنه و ایمیل خودتو بزار وقتی طرف بیاد ببینه نمیتونه وارد شه به اون ایمیل پیام میفرسته . یا تو یاهوو ادد میکنه

البته دوستان از من بیشتر واردن من فلبداهه یه مطلبی گفتم بلکه کمک شه Smile
صفحه‌ها: 1 2