مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین چند مای کد مفید برای ادیتور SR MyBBCoder
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: چند مای کد مفید برای ادیتور SR MyBBCoder
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.4.5

[تصویر:  info.png] عملکرد: با استفاده از این پلاگین چند مای کد مفید به ادیتور اضافه می شود.

امکانات:
- قرار دادن نام کاربر خواننده ارسال
- قرار دادن ویدئو فلش
- قرار دادن ویدئو از youtube
- قرار دادن جدول
- قرار دادن بالا نویس (مانند توان) و زیر نویس (مانند مبنا)
- قرار دادن متن مخفی
- قرار دادن موزیک (موزیک پلیر)
- قرار دادن فرمول ریاضی
- قرار دادن ویدئو و موزیک از wrzuta
- گزینه برای کوچک یا بزرگ کردن اندازه ادیتور

برای کسل اطلاعات بیشتر در مورد امکانات به این لینک مراجعه کنید:
http://mybb.soururiibaa.pdg.pl/showthread.php?tid=1

[تصویر:  user.png] نویسنده: Soul Reaver
[تصویر:  d.png] معرفی: 13th November 2009
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 5th June 2010

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت، سپس تنظیمات در پیکیربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  1322092057.jpg]

[تصویر:  1311405944.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=1213]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/sr-mybbcoder
درود
این پلاگین با فارسی ساز بیشتر قسمت ها قرار داده شد. برخی قسمت ها به دلیل نامفهوم شدن در فارسی ترجمه نشده است. اگر ترجمه مناسبی یافتید ما را یاری کنید.
سلام

ممنون از اين پلاگين خوب و كاربردي
آيا امكان استفاده از فايلهاي wma و rm‌در قسمت كد موزيك وجود دارد؟
اگر ميشود لطفا ماي كدش را قرار دهيد و راهنمايي كنيد

با تشكر
درود
در پیکربندی > (ستون کناری) > انواع پیوست
می توانید فرمت های مورد نظر را اضافه کنید.
(۱۳۸۹/۶/۴، ۱۴:۱۸:۱۰ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]درود
در پیکربندی > (ستون کناری) > انواع پیوست
می توانید فرمت های مورد نظر را اضافه کنید.

سلام
ممنون از شما.
ولی منظورم این بود که این مای کدی که گذاشتید یک موزیک embed شده داره که فقط فایلهای mp3 رو میتونه ساپورت کنه.برای فایلهای rm و wma میخواستم ببینم پلیری شبیهش وجود داره و یا اصلا میشه کدش رو طوری دستکاری کرد(یا تغیییر داد) که این دو فرمت رو هم ساپورت کنه؟
خیلی مهمه برام
قبلا ممنون
پلاگین AutoMedia
پشتیبانی از:
کد:
# Youtube (and YT Playlist Videos) # Dailymotion # Google Videos # MyVideo # Veoh # Clipfish # Vimeo # Metacafe # Photobucket Videos # Divshare Video + Audio # Myspace Videos # Megavideo # Yahoo Videos # Streetfire # Sevenload # Facebook Videos # Last.fm Music # Guba # Clipshack # TwitVid (Twitter) # Brightcove #Clipjunkie #Tudou # Collegehumor # MTV Movies/Trailer # MTV Music Videos # BBC iPlayer Videos/Radio # Lustich.de Videos # Hulu # Traileraddict # Apple Trailers # Viddler # Blip.tv # TrTube # Break.com # Sapo # Sapo Futebol # Trilulilu # Rutube # Gametube # Gametrailers #Gamespot #123video #Goear #Bofunk #Clipmoon #Funnyordie #Liveleak #videa.hu #IMDB #Movshare #Justin.tv #Ustream #Blogtv #optionally several adult site videos
# MP3 Audio # FLV Flashvideo # SWF Flash # MP4 Video # DivX Video # AVI Video # MOV/M4V Quicktime Videos # RM/RAM Real Media # WMV/WMA Windows Media # MPG/MPEG Video
سلام

من این پلاگین رو نصب کردم و فعال کردم.

تنظیمات رو هم انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد .یعنی هیچ چیز روی ادیتور من اضافه نشد!!!!

خیلی ممنون
این پلاگین خود به خود لینک ها را شناسایی می کند و به صورت پلیر در می آورد.
درود
این پلاگین به قسمت پاسخ پیشرفته اضافه میشه ... چطوری میتونم به ارسال سریع هم منتقل کنم ؟
سپاس
برای من اضافه نشده !!!

نه پاسخ سریع و نه پاسخ پیشرفته توی هیچ کدوم اضافه نشد!!!
صفحه‌ها: 1 2 3