مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل باز نشدن سایت بعد از نصب پلاگین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام.!
ببخشید من پلاگین اجاکس امار وب رو که نصب کردم بعد از فعال کردن یه ارور توی انجمنم میاد و وقتی غیر فعالش میکنم درست میشه
راهی هست که پلاگین فعال باشه اما سایت هم مشکل نداشته باشه؟؟؟
ادرس سایت : stargame.xzn.ir
خوب یبار حذفش کن دوباره نصبش کن
یا ی ورزن دیگشو بذار
(۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۲:۴۱:۴۴ عصر)a.armaney نوشته است: [ -> ]خوب یبار حذفش کن دوباره نصبش کن
یا ی ورزن دیگشو بذار

اخرین ورژنه
حذف کردم و دوباره زدم اما بازم همین ارور رو داد نوشته:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'thxcount' in 'order clause'
Query:
SELECT * FROM mybb_users ORDER BY thxcount DESC LIMIT 0,15

Please contact the MyBB Group for support.
پلاگینی که نصب کردید رو حذف کنید و اگه نسخه دیگه ای هست اون رو نصب کنید
(۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۵:۴۳:۰۹ عصر)reza.t.gh نوشته است: [ -> ]پلاگینی که نصب کردید رو حذف کنید و اگه نسخه دیگه ای هست اون رو نصب کنید

همون مشکل قبلی Sad
متن ارور رو سرچ کنید.تا درست نشدن کپی رایت راهنمایی بیشتری نمیتونیم بکنیم متاسفانه.
توی قالب فوتر
کد:
<a href="http://xscript.ir"><span class="txtarea"> انتشار توسط : ایکس اسکریپت </span></a>
کد کپی رایت رو جایگزین این کنید.
(۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۷:۲۴:۳۷ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]متن ارور رو سرچ کنید.تا درست نشدن کپی رایت راهنمایی بیشتری نمیتونیم بکنیم متاسفانه.
توی قالب فوتر
کد:
<a href="http://xscript.ir"><span class="txtarea"> انتشار توسط : ایکس اسکریپت </span></a>
کد کپی رایت رو جایگزین این کنید.

به جای ایکس اسکریپت بزنم مای بی بی ایران؟
اول که انجمن شما مشکلی نداره دوم با تشکر از فرست بوی عزیز انجمن شما در محدوده ی پشتیبانی مای بی بی نیست.
(۱۳۹۳/۵/۲۹، ۱۸:۰۰:۴۰ عصر)reza.t.gh نوشته است: [ -> ]اول که انجمن شما مشکلی نداره دوم با تشکر از فرست بوی عزیز انجمن شما در محدوده ی پشتیبانی مای بی بی نیست.

در مورد اولی بله چون پلاگین رو حذف کردم.
در مورد دومی هم چطور میشه انجمن رو در محدوده پشتیبانی مای بی بی در آورد؟؟؟
چون من چیزی از قالب حذف نکردم چیزی هم نبود از اولBig Grin
لینک مای بی بی باید در کپی رایت شما باشه نه سایت دیگه
صفحه‌ها: 1 2